Як на передовій!

Як на передовій!

«Волинська газета» у статті «Перцева гора стала святинею» від 21 серпня ц. р. писала про освячений у лісовому масиві між с. Липне та Холоневичі Ківерцівського р-ну пам’ятний хрест на місці загибелі одного з останніх провідників ОУН і УПА тодішнього Цуманського р-ну Василя Чепелюка. На цій поминальній прощі говорили не тільки про подвиг повстанців, а й про героїв нашого часу – учасників АТО. Там перебувають і 32 працівники державних лісопідприємств ВОУЛМГ.

Лісівники забезпечили усіх бронежилетами, купили їх також і для воїнів-сиріт. На різні потреби АТО лісопідприємства Волині перерахували понад 650 тис. грн. А ще передали на передову 14 вантажних та спеціальних легкових автомобілів різної модифікації. Як допомогу виділили 480 куб. м деревини для сімей учасників АТО.

Зараз у переробних цехах держлісгоспів для воїнів готують консервацію. Ця робота у полі зору не лише керівництва ВОУЛМГ та державних лісомисливських господарств, а й обласної організації профспілки працівників лісового господарства та її низових ланок. Багато хто із лісівників робить особистий внесок. На потреби АТО передають кошти лісгоспи, профспілкові організації, громадські організації та формування. Є добровільні пожертви працівників, зокрема й перерахування одноденної заробітної плати.

Піклуються лісівники й про лікування поранених в АТО і на Євромайдані, допомагають сім’ям загиблих, фінансово підтримують заходи мобілізаційної роботи. Серед придбаних товарно-матеріальних цінностей для забезпечення оборони держави – бронежилети, медикаменти, катанки, паливо, продукти харчування і засоби гігієни, жилети. А ще лісопідприємства допомагають власною продукцією, зокрема пиломатеріалами, дровами, консервацією. Така допомога надається і прикордонним заставам, що дислокуються на території області. Ведуть лісівники і патріотично-виховну роботу серед молодого покоління, залучають до цієї діяльності членів учнівських лісництв, відвідують школи і зокрема Шацький лісовий коледж ім. Валентина Сулька, який свого часу на відмінно закінчив любомльчанин Анатолій Федчишин та разом із братом Володимиром добровільно вступив до батальону «Дніпро-2».

Патріотичному вихованню сприяють і ось такі прощі на «Перцеву гору», де вшановують повстанців. Це не перший хрест пам’яті. Раніше такий пам’ятний хрест лісівники Колківського лісництва ДП «Колківське ЛГ» встановили в лісовому урочищі Барвінок, де було закатовано повстанців. А ще разом доглядають сотні лісових могил відомих і невідомих героїв різних воєн і часів.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%