П’яні водії на дорогах

П’яні водії на дорогах

Поліція продовжує виявляти нетверезих водіїв. Лише за 20 днів вересня складено півтори сотні протоколів за ст. 130 КУпАП.

Про це інформує пресслужба ГУНП у Волинській області.

Зокрема, співробітники поліції Волині виявили 44 нетверезих водії в Луцькому районі, 50 – в Ковельському, 30 – в Камінь-Каширському, 24 – у Володимир-Волинському. Така робота триває постійно.

Нагадаємо, що з лютого посилено відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.

Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, тягне накладення штрафу 17 000 грн (викладення ст. 130 КУпАП в новій редакції).

Повторно протягом року - штраф на водіїв у розмірі 34 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу.

Третій раз протягом року керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів передбачає штраф 51 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.

Окрім того, збільшено термін розгляду таких справ судом – нині це один рік.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото поліції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 36.8%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 18.4%
Буду підпільником (7) - 18.4%
Ми приречені на поразку (2) - 5.3%
Мене це не стосується (5) - 13.2%