Як позбутися «кісточки» на нозі

Як позбутися «кісточки» на нозі

Часто тендітну та красиву ніжку псує велика кісточка (це результат відкладення солей), яка приносить багато клопотів. До прикладу, болі, неможливість підібрати нормальне взуття. Ось кілька простих народних рецептів, як позбутися «шишки».

1. Жовч домашніх тварин або птахів (продається в аптеках).

Змащуйте нею «кісточку» на нозі. Поступово ферменти жовчі почнуть розчиняти солі, що відклалися. Дія буде швидшою, якщо чергувати застосування жовчі з оцтово-йодною настойкою (5 крапель йоду на 1 ч. л. 6% оцту).

2. Соляні ванни.

Візьміть солі, скільки вміститься в долоню, висипте у ванночку і налийте наполовину гарячої води. Коли вода охолоне до температури тіла, опустіть туди хворі ніжки і спокійно посидіть 15 хв. Ванночки роблять 2 тижні, потім тиждень перерва – і повторний курс. Усього 4 курси.

3. Методу Штабу.

Змішайте сіль із снігом в однаковій пропорції і прикладіть до хворого місця на 2-7 хв., після чого суміш зніміть, швидко промокніть, обгорніть хворий суглоб бинтом, зверху – папір, а потім ще що-небудь тепле. Компрес тримайте від 3-х год. або й навіть усю ніч. Але пам’ятайте: можливий опік після процедури! Тому змащуйте олією обліпихи, поки не зійде. Через 10 днів побачите, що «шишка» на нозі стала помітно меншою і практично перестала боліти.

Можна використовувати лід, зроблений у морозилці з дуже солоної води. Тримайте його на хворій кісточці, поки кубик льоду не розтане.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%