Бринза

Бринза

Вправні господині готують бринзу і в звичайних домашніх умовах з коров’ячого молока. Для цього необхідно: 2 л молока, 400 г сметани, 6 яєць, 3 ст. л. сол

Варіант 1: Поставте молоко кип’ятитися. Змішайте міксером яйця зі сметаною. Влийте отриману суміш у кипляче молоко. Додайте сіль. Зробіть маленький вогник і постійно помішуйте, інакше все підгорить. Через 5 хв. молоко повністю згорнеться великими пластівцями. Злийте отриману масу на марлю в друшляк і залиште стікати на кілька годин. Коли вся сироватка стече, марлю щільно зав’яжіть. Покладіть бринзу на тарілку, зверху встановіть дерев’яну дошку, на яку поставте каструлю з водою. Потримайте бринзу в такому стані ніч.

Варіант 2: Закип’ятіть в каструлі молоко. У кипляче молоко додайте оцет по одній ложці. Постійно помішуйте. Як тільки молоко згусне, у ньому з’являться сирні грудочки, вимкніть вогонь. У друшляк постеліть складену марлю так, щоб її кінці звисали. Обережно перелийте вміст каструлі.  Волога сирна маса залишиться на марлі, а сироватка протече в каструлю. Зав’яжіть кінці марлі і підвісьте сир над каструлею на кілька годин. Коли сироватка припинить сочитися, покладіть сирний згусток у марлі під гніт. Потримайте ще 2 год. А потім – зробіть розсіл. У великій каструлі змішайте виділену сироватку з-під сиру з холодною кип’яченою водою. Розчиніть жменю солі. Спробуйте на смак: розчин повинен бути не пересолений. Опустіть щільний сирний брусок у солону воду на добу. Періодично його перевертайте, щоб він рівномірно просочився. Кількість солі добирайте до смаку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%