Затятим холостякам присвячується…

Затятим холостякам присвячується…

Інтернет перенасичений усякого роду рекомендаціями на кшталт: 20 правил щасливого життя; 25 правил, аби стати успішним; 30 звичок, які заважають жити, тощо.

Спираючись на особисті спостереження, вирішила сформулювати 10 порад для чоловіків, які не хочуть обтяжувати себе серйозними стосунками з жінками. Отож:

1. Зустрічаючись із жінкою, ніколи не кажіть компліментів, а якщо і говорите, то лише банальні, наприклад: гарно виглядаєш, у тебе гарна сукня…

2. На побаченні розважайте розповідями про своїх колишніх коханок, причому обов’язково вказуйте на їхні чесноти. На зразок: у тієї була струнка фігура, а в іншої – пишні сіднички. Не забудьте згадати про те, як чудово проводили час і які сексуальні відчуття вони вам дарували.

3. Озирайтеся на інших представниць прекрасної статі, затримуйте на них свій погляд.

4. Коли розмовляєте, не дивіться жінці в очі. Нехай ваш погляд ковзає будь-де, аби лишень не дав зрозуміти, що вона вам цікава і її товариство подобається. Ще бажано, розмовляючи, позіхати час від часу. Це підкреслить вашу байдужість.

5. Коли ви наодинці, не забудьте час від часу поглядати на годинник. Нехай знає, що ви людина серйозна, а тому зустріч із нею не є пріоритетною.

6. Коли ви в розлуці, не надсилайте їй СМС із ніжними словами і не телефонуйте, аби сказати, що скучили за нею і хочете якнайшвидше зустрітися. Якщо телефонні розмови все ж таки трапляються, то кажіть лише буденні речі, наприклад – що ви сьогодні снідали чи яку електродриль плануєте придбати.

7. Не звертайте увагу на свій зовнішній вигляд. Живіть за правилом: чим простіше, тим краще! Нехай жінка пам’ятає: від мужика має пахнути мужиком. Або навпаки: якнайбільше часу приділяйте своїй зовнішності: манікюр, педикюр, налаковане перефарбоване волосся…

8. Не даруйте їй нічого. Інакше жінка може подумати, що вона вам подобається і ви плануєте довготривалі стосунки.

9. Якнайменше пестощів! Такі дії можуть спровокувати закоханість жінки. А вам почуття не потрібні.

10. Частіше консультуйтеся з друзями про те, як потрібно поводитися з жінкою.

Якщо неухильно дотримуватися всіх вищеперерахованих рекомендацій, кохання з «метеликами в животі» і як наслідок – безсонні ночі, нервування і відсутність апетиту – ні вам, ні суб’єктові вашої зацікавленості ніколи не загрожуватимуть! Живіть спокійно, а головне – просто!

Поради зібрала Ірина НЕЗАЛЕЖНА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%