«От бензопили якраз не вистачало!»

«От бензопили якраз не вистачало!»

До Нової Руди, що в Маневицькому р-ні, треба їхати лісом-полем та вибоїнами. Тож коли ми врешті дісталися туди, де живе Віктор Сахарчук – переможець нашої передплатної кампанії, чоловік так прямо й запитав: «І то хотілося вам їхати у таку далечінь!».

Звісно, хотілося. Адже знайомство із тими, хто чекає виходу кожного наступного номера тижневика, не лише надихає і примушує вдосконалюватися, а й дає величезну порцію позитиву – заради цього ж працюємо.

Віктор Сахарчук – наш постійний читач уже понад 5 літ. Тепер і до категорії щасливчиків записався. Бо ж не тільки передплатив, а й випробував удачу: надіслав квитанцію на адресу редакції – і от має бензопилу. Річ удома, каже переможець, просто необхідна, тим більше, кажемо ми, – такому господареві.

Не вихваляю нашого переможця – просто констатую факт. Добротну хату помітили ще здаля. Кажу Вікторові Васильовичу: мовляв, очевидно, давно будуєте дім…

– Ото вже 5 років, – відповідає. – Та що я там збудував… Он, бачте, скільки ще треба рук докласти до всього!

Оглядаю чималу територію, в уяві малюю картину близького майбутнього, бо розумію, що Віктор Сахарчук за кілька літ тут зробить райське обійстя. Кажу, мовляв, приїдемо подивитися. Головне – передплатні квитанції нам надсилати, то, може, знову матимемо не менш вагому, як бензопила, причину для зустрічі.

Віктор Васильович – учитель фізкультури у місцевій школі. Навчався у Лесиному виші, фах обирав свідомо, любив спорт, дітей, тож і думати не було над чим. Очевидно, вплинула на вибір і мама Віра Володимирівна, котра також учителює.

Щодо мами і сина. Ситуація склалася цікава. У пошуках контактів, адже на конверті з квитанцією Віктор Васильович у рядку адресата зазначив лише «Сахарчук В. В.», телефонуємо до Новорудського сільського голови Миколи Дарчука з проханням допомогти знайти потрібну людину. А Микола Михайлович у відповідь став розмірковувати:

– Ну, Сахарчуків В. В. у нас двоє. Хто б це міг бути? Треба подумати.

– Та що там думати, – кажу. – Давайте обох – розберемося.

– Звісно, розберетеся, бо то – мама і син. Та я все більше схильний думати, що саме Віктор вашу газету передплачує. Точно він, причому – постійно.

До речі, дружина Віктора Васильовича – Тетяна – теж учителька, тільки зараз перебуває у декретній відпустці. В їхній сім’ї – троє діток, наймолодшій Христині – всього три місяці. Юліані – вже 5 років, а синові Давиду – два. Словом, гурт іще той.

Для них тато і старається. Жартує: мовляв, програму мінімум уже виконав – син є, дерева садив не раз, дім збудував. Лишилося тільки мріяти, аби все це не даремно, бо ж нічого доброго у жодному, навіть найкращому домі, не вийде, якщо в рідній країні не буде миру.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото Романа УСТИМЧУКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%