Катрусин подарунок

Катрусин подарунок


Коли «Волинську газету» читають всі: від старого – до малого!

Передплатна квитанція, яку дідусь заповнив на прохання улюблениці-онучки, двічі принесла родині подарунки. «Це нашу дівчинку, напевне, Фортуна любить!» – зі сльозами на очах кажуть Іван та Олена Літвінчуки.

Їхня Катруся – і справді улюблениця долі, бо народилася з вагою 950 грамів, довго боролася за життя, змусила всю сім’ю страшенно переживати, але он якою красунечкою виросла! Тепер колекціонує подарунки від «Волинської газети» і вчить букви, аби й собі стати таким вправним читачем, як дідусь та бабуся.

Останній із добірки презентів, які розігрувалися за підсумками передплатної лотереї другого півріччя, нарешті дістався свого власника – Івана Літвінчука із с. Зарудчі Любешівського р-ну. Як же здивувалися, коли Іваном Літвінчуком виявився один із уже знайомих читачів. Побачитися нам випало під час традиційного літнього Дня передплатника,  який «Волинська газета» організовувала спільно з любешівськими поштовиками. І хоча надворі того дня, була дощова і прохолодна погода, Іван Іванович прийшов у відділення зв’язку, де ми саме розігрували призи в обмін на передплату газети, з чарівною дівчинкою.

Саме Катруся, міцно тримаючи у жменьці заповнену дідусем квитанцію, взяла участь у лотереї й витягнула приз. Пощастило дівчаткові отримати сюрприз радше для бабусі, бо то була салатниця. Але й від цього дитячі очі світилися радістю. Щоби радість була виправдана, на прощання ми пригостили малечу цукерками. І хто міг подумати, що коли вдруге приїдемо в Любешів у пошуках читачів-щасливчиків, то набір посуду на 18 предметів привеземо… знову Катрусі.

Загалом у її дідуся й бабусі – четверо внуків. І всі дівчатка. «Це мені така компенсація, – жартує привітна дружина Івана Івановича – пані Олена. – У нас із чоловіком – два хлопці, тому я про дівчат мріяла!»

Живуть Літвінчуки – як і всі. Не краще, не гірше. Тягнуться з останніх сил, щоб підняти дітей та внуків. Важко працюють. Нарікають на здоров’я (а де ж воно візьметься, коли весь вік у сільській роботі?). Але вміють щиро радіти, шукати позитив у сільських буднях. Бо всяке було в житті… Хоча б, для прикладу, історія з Катрусею. Дівчинка (перша з чотирьох онучок) народилася передчасно. Важила трохи більше 900 грамів. Три місяці провела в лікарні, а всі домашні на Любешівщині «сходили з розуму» від тривоги. Досі згадують, як гнали від себе погані думки, молилися і серед ночі шукали необхідні ампули за 5 тис. грн.


Дуже хотілося побачити ще раз ту саму Катрусю. Щоправда, дівчинки вдома застати не вдалося: в момент нашого приїзду дідусь Іван  саме рихтувався йти за нею до садочка.

Тож урочисто набір посуду від «Волинської газети» ми вручили старшій господині дому Олені Літвінчук. Упевнені: вона як і кожна жінка, оцінить реверанс Фортуни гідно. А найголовніше – Літвінчуки всією їхньою родиною і надалі залишатимуться нашими вірними читачами та активними учасниками лотерей.

Олена ЛІВІЦЬКА.

Фото автора.

P.S. Окрема вдячність за допомогу в пошуках власника подарунка  та налагодження контактів поміж читачами та газетою –  поштареві від Бога, керівнику любешівського цеху обслуговування споживачів Камінь-Каширського ЦПЗ Іванові Солошику.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%