Малі волонтери

Малі волонтери

Школярі із с. Старосілля, що на Маневиччині, довели: допомогти країні та її захисникам – просто. Діти за кілька днів зібрали кошти на рентген-плівки та ліки для поранених бійців.

Події на Сході, безумовно, знаходять відлуння у кожному дитячому сердечку.  Війно не минає безслідно, а разом із тим слугує для нинішніх учнів і уроком історії, і уроком милосердя. З початку вересня не одна шкільна громада на Волині долучилася до волонтерської роботи. Вирішили не бути осторонь і школярі зі Старосілля. Саме тому з ініціативою зібрати кошти для поранених бійців вони прийшли до директора навчального закладу Анатолія Брички. І спільно – взялися спробувати «волонтерського хліба»…

– Разом із дітьми вирішили взяти під опіку військовий госпіталь. Ось цю скриньку виготовили на уроках праці, – показує директор Анатолій Микитович на невелику коробку з фанери, пофарбовану синім та «прикрашену» написом «Кошти для бійців АТО». – З нею обійшли все село. Крім того, деяку суму виручили за зданий металобрухт. Загалом наші діти зібрали 3 тисячі 510 гривень.

Далі – справа за наставниками. Дирекція школи змогла домовитися із волонтеркою Наталією Слупко, аби та зустріла школярів зі Старосілля у госпіталі та допомогла кошти, заібрані в селі, витратити на те, що вкрай необхідно.  Порадившись із лікарями, прийняли рішення придбати плівки для рентген-апарату та перев’язочні матеріали.


Діти побачили, в яких умовах лікуються бійці АТО, змогли поспілкуватися з ними і пригостили яблуками, горіхами та цукерками. А скільки було емоцій, коли у стінах медзакладу зустріли земляка з Маневиччини – Андрія Яцубу з Оконська!

Після відвідин госпіталю школярі вирішили, що це була перша, але не остання їхня акція. Нині шкільна громада невеличкого навчального закладу вже готується до наступної. Тепер діти вирішили підсобити госпіталю з продуктами.

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото: школярі зі Старосілля під час відвідин бійців у госпіталі.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%