Жінки не відьми, а берегині роду

Жінки не відьми, а берегині роду


Зняти порчу, створити оберіг, аби захистити від зла. Такий дар, кажуть досвідчені народні цілительки, може розвинути у собі кожна жінка. А Людмила Добровольська із с. Чаруків Луцького р-ну взагалі запевняє, що ці знання повинні передаватися дівчаткам ще у школі – як найголовніша наука. Адже кожна жінка берегиня роду. І так шкода, що колись звичайні навики нині через невміле володіння перейшли до розряду магічних.

Кожному хоча б раз у житті доводилося або самому побувати у «бабки-цілительки», або знімати порчу дитині. Ох ці магічні ритуали із яєчним жовтком, котрий дивним способом після замовлянь чорніє, спалювання чар-зілля чи просто молитов. Але ж головне – допомагає. Буває, навіть у найскладніших ситуаціях!

Цілителька із Луцька, котра не побажала називати своє ім’я, каже, що допомогти своїй дитині може кожна мама. Найпростіший спосіб – 9 разів проказати «Отче наш». Помічною також є молитва до Чесного Хреста. Поки малеча не вміє читати, якомога частіше промовляйте молитву ви, а коли вже могтиме сама дитина – передайте їй цю гарну звичку.

Носіть хрестика, частіше мийте руки під проточною водою (це змиває негатив, не тільки бруд), не забувайте прийти до сповіді хоча б раз на рік, причаститися. І головне: дякуйте Богові за кожну, навіть найменшу радість.

Записувала поради Світлана ДУМСЬКА.

 

І пам’ятайте: ми творимо навколо себе ауру власними думками – нехай переважають позитивні. А ще не забувайте: храми – місця, намолені багатьма людьми протягом довгих років, тож і силу мають більшу.

Повісьте над ліжком (з того боку, де голова) ікону із зображенням свого святого покровителя. Маленьку ікону цього святого завжди носить із собою, але нікому не показуйте.

Розмовляючи з недоброю людиною, складіть за спиною пальці хрестом і подумки уявіть, як невелика кулька малинового кольору відправляється від вас в ямочку на шиї недоброзичливця. Повірте, цей нехитрий прийом захистить вас від психологічного тиску не гірше молитви.

 

 

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%