Гриневича пам’ятають

Гриневича  пам’ятають


У День Гідності й Свободи, 21 листопада, Президент України запевнив: Герої Небесної Сотні стануть Героями України. Своїми синами, які першими віддали життя у битві за Україну, гордяться на їхній малій Батьківщині. Серед таких – Едуард Гриневич із с. Деревок Любешівського р-ну. Звичайнісінький парубок, який горів українською ідеєю тихо, але безкомпромісно. І загинув від смертельного пострілу в лютому 2014-го.

У День Гідності та Свободи на центральній площі Любешова теж відбулося пам’ятне віче: «Перше, про що маємо пам’ятати і зберегти в наших серцях, – це подвиг Героїв Небесної Сотні. Болить серце і душа, кам’яніють слова, адже загинуло стільки невинних людей, прекрасних синів нашої України. Серед них і наш земляк – Едуард Гриневич. Ми пишаємося такими патріотами, весь світ схиляє голови перед їхньою мужністю», – наголосив, звертаючись до земляків, радник голови облдержадміністрації Олег Кух.

А за деякий час до річниці від початку Майдану на стіні Любешівського технічного коледжу у райцентрі, студентом якого був Едуард Гриневич відкрили меморіальну дошку  (на фото) Героєві Небесної Сотні, а відтак – і Героєві України. Щоб пам’ятали…

Олена ЛІВІЦЬКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%