Знавці Тарасового слова

Знавці Тарасового слова У Східноєвропейському університеті імені Лесі Українки в інституті філології та журналістики троє студентів отримали стипендію Президента України: Олена Лановенко (4 курс, «Журналістика»), Володимир Грисюк (4 курс, «Журналістика»), Олена Лаущенко (1 курс, «Видавнича справа та редагування»).
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  проводиться для  учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі і для ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи ( з жовтня по березень), для учнів професійно - технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації усіх форм власності – в три етапи (з листопада по березень)
 У 2014-му році відзначатиметься 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, завдання творчих робіт були пов’язані, зокрема з життям і творчістю Великого Кобзаря, історичною спадщиною українського народу, культурою, мораллю, духовними цінностями.
Журі оцінювали творчі роботи учасників відповідно до їхньої специфіки, складності, обсягу з урахуванням творчих здібностей володінням художнім словом, мовно-літературної підготовленості.
Одна із студенток бере участь у цьому конкурсі не в перше, за словами дівчини, участь у такому заході дуже хороший досвід. Цей конкурс ще раз дав змогу для неї переконатися, що твори Шевченка потрібно вивчати в унісон із сучасними. Дівчина з власного досвіду знає, що за шкільної програми діти вивчають творчість Кобзаря не так глибоко, як би цього хотілось.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться, як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови та літератури.
Аліна ВІЛІЩУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%