Жінка з тілом гарбуза

Жінка з тілом гарбуза


Відкриваю новини – до ранкової кави. Читаю безліч усіляких примарних і реальних історій. Раптом таке: «Гарбуз» – найпривабливіший тип жіночої фігури. Поряд одразу інтрига – фото. Ну просто змушена заглянути.

Так-так. Саме цей знімок розглядала. Дійсно гарно. Тільки от скажіть: а що в цій стрункій дівчині у купальнику від гарбуза? Отож-бо. Але то ще не все. Дорогі дівчатка і жіночки, ви будете зараз просто приголомшені. Якщо ви раптом не знайшли схожості свого тіла з гарбузом (особливості типу: яскраво виражена талія, бюст і стегна приблизно однакового розміру – ну вилитий вам гарбуз!), то шукайте, чим ви подібні до… моркви, груші, баклажана або й брокколі. Бо ж статистика каже: майже 50% жінок мають тип фігури «морквина», далі йдуть «груші», «баклажани» – 20%, ще1 4% носять форму «брокколі». Решта – омріяний найпривабливіший гарбуз (це думка дослідників з Університету Північної Кароліни).

Не стану приховувати: довго розглядала себе у дзеркалі. Бог його зна, що у мене. Очевидно, овочевий мікс, як мінімум, морквяна-гарбузовий. Чи все ж баклажанногрушевий?..

Але й то ще не все. Кажуть, що є так звана формула краси, яку вивели фізіологи університету Ліверпуля: L=1,4T. Де L – це довжина ніг, а Т – довжина тулуба. Обхват гомілки повинен становити близько 20% від зросту. Не зрозуміли, як це? Я теж. Ну, в кожній жінці має бути загадка. Хоч би й гарбузова…

Світлана ДУМСЬКА.

На фото: «жінка-гарбуз».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%