Усі відтінки сірого – для Козерога

Усі відтінки сірого – для Козерога


Жіночий знак, стихія – земля.

Талісман: чорний кіт.

Щасливі дні: вівторок, субота. Невдалі: понеділок, четвер.

Сприятливі кольори: усі відтінки сірого, коричневого, синій, золотистий, чорний.

Камінь: онікс, рубін, опал.

Вид спорту: альпінізм, гірський туризм, баскетбол.

Незалежно від типу статури всі Козероги міцно стоять на землі, і збити їх із ніг практично неможливо. Шкіра пружна, часто має смаглявий відтінок. Волосся темне, хоча іноді зустрічаються й блондини. Погляд уважний і твердий. У Козерогів рівний, спокійний голос, а інтонаціям властива м'якість, що діє на людей заспокійливо.

ОВЕН. Ловіть свій шанс на роботі, у навчанні та в боротьбі за майбутнє щастя. Проявіть свої найкращі якості всюди, де встигнете. Не відкладайте важливі справи на потім – зараз час рішучих дій.

ТЕЛЕЦЬ. У вас прокинеться жага діяльності, але не варто хапатися за все одночасно. Зараз бажано влаштувати своє особисте життя, а «шкурні» ділові питання якось вирішаться і без вас.

БЛИЗНЮКИ. Скромність тільки прикрасить і допоможе уникнути зайвих пліток. Зробіть роботу над помилками у вівторок. Не надто голосно розповідайте про свої досягнення у вихідні.

РАК. Доклавши зусиль у потрібний час у потрібному місці та в необхідній кількості, ви досягнете успіху. Але не варто задирати ніс і спочивати на лаврах. У вихідні можете опинитися в епіцентрі подій.

ЛЕВ. Порадують і навіть у чомусь збагатять якісь свіжі новини, якщо постараєтеся спілкуватися з оточуючими більше, ніж звичайно. У четвер будьте обережніші. Неділю присвятіть собі.

ДІВА. Цього тижня ви легко розгадаєте чимало загадок і будете здатні викрити будь-який обман. Але у боротьбі за виживання не будьте надто гострі на язик, не приймайте кардинальних рішень.

ТЕРЕЗИ. Терпіння та внутрішній спокій допоможуть уникнути зайвих стресів і зберегти необхідні сили для досягнень на особистому та сімейному фронті. Зараз для вас особливо важливі любов та діти.

СКОРПІОН. Вам більш ніж коли-небудь важливо залишатися самим собою. Навіть якщо життя – суцільний театр із масками та спецефектами. Відстоюйте свою правду, інтуїція і совість вас не підведуть.

СТРІЛЕЦЬ. Особливу увагу зверніть на роботу, навчання, службову кар’єру. Можливі досить привабливі пропозиції. Щоб домогтися успіху, сто раз подумайте про свою зовнішність та поведінку.

КОЗЕРІГ. Цього тижня будете спокійні та доброзичливі, у товаристві до вас поставляться добре, ще й зможете завести нових друзів. Захопившись спілкуванням, не забудьте закінчити невідкладні справи.

ВОДОЛІЙ. Ви будете гризти себе й копатися у власних недоліках. Не тримайте все в собі. Поговоріть із друзями, навіть із людьми, які мало знають вас. У вихідні потрібно активно та повноцінно відпочити.

РИБИ. Сприятливий час для того, щоб вразити оточуючих своїми здібностями. Можливо, надійде пропозиція поміняти роботу чи місце проживання. Головне – витримати важкий понеділок.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (8) - 14.8%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 24.1%
Виборці, бо вони носії влади. (22) - 40.7%
Мені байдуже. (9) - 16.7%