До Святогірська доїхала допомога з Волині

До Святогірська доїхала допомога з Волині 5 тонн «гуманітарки» громадські активісти зібрали для  400 сиріт.
26 грудня «Автомайдан України» відправив понад 5 тонн допомоги у дитячі будинки на Схід. Речі, продукти, солодощі, іграшки відвезли у школу- інтернат, що у Святогірську. Там наразі перебуває понад 400 дітей-сиріт із зони АТО. Також подарунки отримали і діти зі Слов`янська, Краматорська і Ольховатки.
Активістка Людмила Філюк розповіла, що серед речей була частина гуманітарки, яку отримав  «Автомайдан України» з Польщі та від Християнської місії « Українська Місія Благовістя».
В селі Вишнів Любомльського р-ну  громада зібрала  продукти харчування, солодощі,  матраци, ковдри. До збору речей  долучилася  СГО «Молодіжна платформа».

Волонтер Володимир Бут-Гусаїм  наголосив, що вони приїхали не просто привітати дітей, а й підготували для них невелику новорічну програму:
« Ми зробили екоялинку у Святогірську, невеликий флешмоб. Діти нам у відповідь написали посилання-подяку», - пригадує він.

А відвезти «передачу»  на Схід організаторам акції  допомогли волинський підприємець Ігор Швець, який надав склад для зберігання зібраних речей  й посприяв у пошуках автомобіля й пального, та  активіст Ігор Алєксєєв.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%