То хто ж влаштовує руїну?

То хто ж влаштовує руїну?


Неабияк здивувала тенденційна, на наш погляд, стаття у «Волинській газеті» від 25 грудня 2014 р. «Коли результат – руїна і… краса». Вважаємо, що подібні статті, побудовані на неперевірених фактах, не роблять честі жодному виданню і влаштовують руїну у свідомості українців.

Революція гідності для ВО «Свобода» стала невід'ємною частиною її життя. Тож коли у квітні 2014 р. довелося брати на себе відповідальність за стан справ у країні, свободівці, не ховаючи голови в пісок, пішли у владу, делегувавши своїх представників в український уряд, до виконавчих органів обласного та районного рівнів.

Тим часом проти «Свободи», чи то була вона у владі, чи в опозиції, ніколи не припинялася брудна кампанія компрометації у центральних та регіональних ЗМІ. На жаль, не припиняється вона й сьогодні – тепер уже проти колишніх екс-керівників влади від нашої політичної сили. Не хочемо вірити, що до цієї кампанії свідомо долучаються й волинські ЗМІ. Гадаємо, це – просто непорозуміння або ж недостатня поінформованість автора публікації.

У статті «Коли результат – руїна і… краса» міститься закид на адресу екс-голови Локачинської райдержадміністрації, члена ВО «Свобода» Ольги Лінник, при керівництві якої нібито була зруйнована автобусна зупинка в с. Войнин цього ж району. Як підтвердження, наводиться фотознімок цієї зупинки. Хоча варто було би з’ясувати, хто ж відповідальний за утримання цього об’єкта?!

Відповідальність за стан автобусних зупинок – сфера повноважень не голів райдержадміністрацій, а керівників Служби автомобільних доріг в області, на чиєму балансі ці зупинки перебувають. На їх утримання в цій службі передбачаються відповідні кошти. Відповідно до компетенції, саме з них і варто було би в першу чергу запитати, чому зруйновану зупинку не відремонтовано або ж коли будуть віднайдені на це кошти.

До того ж, реалії такі, що ця зупинка розвалилася ще на початку зими 2014 р. Тобто при керівництві попередника Ольги Лінник, колишнього екс-голови Локачинської райдержадміністрації, який вірно служив режимові Віктора Януковича, – Володимира Мазурка.

За цих обставин тим більше дивує висновок про те, нібито звільнення попереднього очільника району криється в суто політичній площині. Хоча вимога Майдану є однозначною: керівники кривавого режиму Януковича не мають права обіймати будь-які керівні посади після Революції гідності. І поки цю стару злочинну систему влади ми не зламаємо, поки не доб’ємося люстрації, суттєвих змін у суспільстві не відбудеться.

У згаданій статті також ідеться про те, нібито при керівництві свободівки Локачинський р-н не зміг похвалитися хоч якимись успіхами, практично за всіма показниками «пас задніх», що теж є далеким від істини. Перед своєю втечею служаки Януковича-Азарова залишили державну казну розкраденою, до того ж, Росія розпочала проти нас війну на Сході країни. Довелося працювати в умовах тотального урізання майже всіх бюджетних програм і витрат. Попри це, з поставленими завданнями вони справилися – ситуацію вдалося втримати під контролем, забезпечивши безперервність і стабільність усіх владно-розпорядчих процесів. І якщо сьогодні порівнювати показники роботи Володимира Мазурка і Ольги Лінник, то за час керівництва свободівки вони виглядають значно привабливішими, ніж при її попереднику.

Зокрема при керівництві Ольги Лінник до місцевих бюджетів району мобілізовано 7,2 млн грн доходів або ж на 1,4 млн грн понад план. Найбільший приріст – 867 тис. грн доходів, порівняно з відповідним періодом 2013 р., досягнуто з податку на доходи фізичних осіб. На 200 тис. грн або ж на 16,8%, порівняно з 2013 роком, зросла плата за землю.

Щодо господарських показників, то в районі було засіяно на 2813 га більше ріллі, ніж 2013-го. Зібрано найбільший за 5 останніх років валовий збір зернових. Орендну плату за орендований земельний пай у 2014 р. збільшено на 534 грн, або ж на 26%, порівнюючи з 2013 р. У розрахунку за 1 гектар орендна плата земельного паю сягнула 826,8 грн (середньообласний показник – 619 грн). Це на 171 грн більше, ніж 2013-го.

Згідно з рейтингом районів, за розвитком галузі сільського господарства за 9 місяців Локачинський р-н посів 7 місце в області, а за розвитком рослинництва – третє. Збільшено видатки на освіту та охорону здоров’я, надано 130 тис. грн допомоги сім’ям мобілізованих на Схід військовослужбовців.

Цей аналіз можна було би продовжувати, щоб усі переконалися, що район не «пас задніх». Проте, схоже, основна причина критики – це те, що біля керма району в той час перебувала представниця ВО «Свобода». Складається враження, що «Свобода» не вигідна і затятим ворогам – недобиткам режиму Януковича, і колишнім союзникам-лібералам.

Прес-служба Локачинської районної організації ВО «Свобода».

Від редакції. Щоб з’ясувати винних у руйнації зупинки, причини тривожної аварійності, котра загрожує життю та здоров’ю пасажирів, а також терміни ремонту, «Волинська газета» звернулася в місцеві органи влади та Служби автомобільних доріг у Волинській області. На результат очікуємо разом.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - NAN%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - NAN%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - NAN%
Мені байдуже. (0) - NAN%