Люди – як кораблі

Люди – як кораблі

Андрій Кузьменко загинув вранці 2-го лютого. ДТП, що сталася у Криворізькому р-ні біля с. Лозоватка, шансів на життя йому не лишила. Помер раптово. А Україна зізнавалася у любові – щиро і тепло.

Свої 46 років вічно юний Кузьма прожив яскраво. Його цитують, шанують, згадують, вивчають, наслідують. У понеділок ввечері луцька молодь, як і всюди в українських містах, зібралася на Театральній площі, аби вшанувати свого Кузьму. На граніті перед пам’ятником Лесі Українки хлопці й дівчата написали гаряче слово – «Кузьма». У небі був великий місяць і одна зоря, а тут, на граніті, зоріло кількасот свіч, що промовляли до нічного неба. Все підходили і підходили хлопці й дівчата, мовчки клали квіти, разом думали і згадували, сумували і плакали… Луцьк любив Кузьму, шанував його талант і любов до України.

Андрій Кузьменко – український співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер групи «Скрябін» входить в українську історію свічкописом «Кузьма» – здається, і на небі згодом у ту ніч можна було прочитати та одне слово…

А Інтернет рясніє спогадами. Як нагадало «ТСН», наприкінці листопада Кузьма зізнався, що дуже депресував через бойові дії на Сході і не хотів влаштовувати концерти. Однак згодом вирішив, що людям потрібна його підтримка. Також Андрій тоді зазначав, що буде організовувати концерти, а потім перераховувати гроші на допомогу бійцям АТО, адже боєць із нього, сякий-такий: «З моїми грижами, з моїми менісками вирізаними я там буду рівно півгодини – і на тому залишиться моя бравада військова. А в тилу я досить потужний чувак», – казав Кузьма в останньому інтерв’ю «1+1». Містика якась… Кілька днів тому у світ вийшла пісня «Скрябіна» під назвою «Кінець фільму». Ця робота стала першим оприлюдненим синглом із альбому, який мав стати 21-м студійним повноформатником у дискографії гурту.

«А зараз уже кінець фільму», – співав Кузьма. І всією Україною пішли титри…

Сергій ЦЮРИЦЬ, Світлана ДУМСЬКА.


На фото Сергія ЦЮРИЦЯ та з відкрити джерел: Андрій Кузьменко завжди випромінював позитив...; біля пам’ятника Лесі Українки луцька молодь вшановує пам’ять легендарного співака.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%