Стартував черговий етап 4 хвилі мобілізації

Стартував черговий етап 4 хвилі мобілізації

Добровольців більшає. Вже призвали 1200 вояків. Ще 4 тис. чоловіків – «мігрують».

Із 20 лютого у військових комісаріатах області приступили до виконання завдання  другого етапу 4-ї хвилі часткової мобілізації. Заплановано поставити до місць несення служби до тисячі військовозобов’язаних (включно з тими, кого не призвали до війська під час 1-го етапу, з яким впоралися лише на 78%).

Високий відсоток виконання завдання у Горохівсько-Локачинському комісаріаті, Ківерцівському, Луцькому, Маневицько-Любешівському та Рожищенському. Не спрацювали, як належало, у Любомльському, Старовижівському та Володимир-Волинському комісаріатах.  Головні причини: відсутність військовозобов’язаних за необхідними спеціальностями; низький відсоток придатних до служби, низький рівень патріотичного виховання у молоді 80-90 рн, на відміну від тих, хто народився у 60-70-х, і «масова чоловіча міграція».

«Нам не вдалося встановити місце перебування більш ніж 4 тисяч осіб. Чоловіки – у так званій масовій міграції, – наголосив під час оперативної наради військовий комісар у Волинській обл. Роман Кулик. – Наразі маємо 27 відкритих кримінальних проваджень щодо осіб, які перешкоджали мобілізації. Але зменшилася кількість протестних акцій. Зросла кількість людей, які у добровільному порядку бажають проходити військову службу».

Рівень виконання завдань щодо мобілізації залежить від кадрової ситуації в тому чи іншому районі. Результати роботи, за словами голови Володимира Гунчика, засвідчили: у тих районах, де є голови районних державних адміністрацій і військові комісари працюють на постійній основі, працюють краще.  

Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (1) - 100%
Гідна оплата праці держслужбовців (0) - 0%
Підстава для негайного звільнення чиновників (0) - 0%
Мені байдуже (0) - 0%