Красуня

Красуня


Ми, жінки, всі красуні. І не пробуйте заперечити. Особливо ви, чоловіки. А ще навесні, коли тепліє, коли спідничина стрімко коротшає, плече поволі оголюється, волосся звільняється від теплої шапки і відверто падає на плечі.

До чого веду. Маршрутка – як велика собача будка (згадала пісню вічно живого Скрябіна). І ми в ній – всі красуні. Правда, чоловіцтво давно перестало захоплюватися цією нашою перевагою і на те, що ми у стоячомому стані лягаємо під час коливань автобуса прямісінько на них, сидячих, давно реагують байдужістю.

Але чую: говорить вона… До того вона, очевидно, теж чимало говорила, проте це все було непам’ятне. А слухає, звісно, він.

– Я вчора Марічку зустріла. Пам’ятаєш, ту, що ми колись на базарі бачили. Як не пам’ятаєш? Ну, вона у такій рожевій кофті тоді була! Та, що нас із Миколою ще у гості запрошувала. Вона така шикарна жінка… Як я…

Пауза. Звісно, вся маршрутка крутить головою у бік «шикарної» жінки.

– Правда ж, я красива? – раптом уточнює та, що «шикарна».

Пригадала літературну класику: «Питає дика рожа, чи хороша. А ясен їй киває в верховітті: «Найкраща в світі…»

Отож, наш «ясен» теж кивнув. Невпевнено, погодився. А маршрутка наповнилася тихеньким хихиканням.

Так-от, любі мої жінки і дівчата! Та «шикарна» жінка з немитим коротким волоссям у стані легкого шухеру, в червоно-брудній (у прямому сенсі слова) куртці та на височезних підпорах до спортивних штанів, інакше, як красунею себе не бачить. Вона так гонорово повернула голову у бік вікна, коли пасажири стали відверто на неї задивлятися, що здавалося, ніби то я осліпла…

Словом, дівчатка, всі проблеми насправді – лише у вашій гарненькій голоівці. Геть їх звідти – на нашій вулиці давно уже весна!

Світлана ГАВРИЛЮК.

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%