В один день у селі ховали п’ятьох

В один день у селі ховали п’ятьох


Діти пішли шукати п’яного батька, і загинули разом з ним…

У ніч із 4 на 5 квітня сталася трагедія поблизу с. Боровичі Маневицького р-ну. Близько третьої години ночі автомобіль «ВАЗ 2014», у салоні якого перебувало четверо людей, злетів з обриву в р. Стир. Загинули 39-річний батько, його двоє дітей, 17-літній водій. Наступного дня, крім них, у воді виявили тіло чоловіка, котрий зник безвісти ще 19 жовтня. Тривалий час його шукали марно. Натомість, подейкують, гадалка, до якої зверталися, казала: один утопленик покаже, де був другий…

Що стало причиною біди, встановлює міліція. За неофіційною інформацією, загиблий батько конфліктував зі своєю дружиною, з якою розлучився. Двоє синів жило біля нього та баби. Решта дітей (четверо) – з матір’ю. Чоловік недавно кілька місяців провів у місцях позбавлення волі за те, що побив колишню дружину. Постійно конфліктуючи з нею, повторював «я тобі зроблю Паску».

Тієї ночі мати телефонним дзвінком розбудила дітей, щоби забрали додому п’яного батька, котрий, очевидно, затіяв черговий конфлікт. Сини пішли. За ним навздогін – бабуся. Дорогою додому батько попросив 17-річного сусіда підвезти їх до хати. Але до оселі авто чомусь не повернуло, а попрямувало до одного з поромів, що ведуть до сусіднього села. Їдучи уздовж річки, машина злетіла з обриву (до речі, це небезпечне місце колись було загороджене)  в Стир. Міліції повідомила про біду… бабуся, яка їхала за внуками та сином велосипедом слідом.

Урятуватися люди не мали шансів. Наразі міліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Але справжні обставини трагедії, очевидно, лишаться невідомими. За словами місцевих жителів, 39-річний загиблий був проблемною людиною. У тому ж місці свого часу топився, однак його врятували.

До речі, того трагічного дня у Боровичах зафіксували аж шість смертей: окрім жертв аварії та знайденого зниклого безвісти, померла місцева мешканка старшого віку. Останню ховали 6 квітня. А 7-го у село проводжали у Вічність одразу п’ятьох земляків, із них троє – фактично діти…

Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%