Конфлікт зі смертельними наслідками

Конфлікт зі смертельними наслідками

Здебільшого подібні розборки виникають тоді, коли учасники конфлікту добряче хильнуть оковитої. Цього разу кривдник був цілком тверезим. Та навіть це не зупинило молодика, коли на грунті неприязних стосунків він почав «виховувати» рідного батька.

О пів на 12-ту ночі зловмисник спеціально наніс декілька ударів ногою, коліном, кулаком по тілу своєї жертви. Взявши за одяг, вдарив батька спиною об виступаючі поверхні вішака, штовхнув правим боком об підвіконня. Старий падав, а син брав його за бари і вдаряв об стіну.
Лікарі були шоковані кількістю травм, що їх молодик завдав своєму рідному батькові. Численні злами ребер, забій легень, численні пориви печінки й селезінки, а по всьому тілу – садна та синці.
Від таких побоїв настав травматичний шок, серцево-судинна та легеневі системи потерпілого не витримали, й чоловік помер.
Молодик хоч і розкаявся у вчиненому, однак просив його суворо не карати: мовляв, дуже розсердився на батька й не тямив, що робить. Окрім того, просив урахувати, що веде нормальний спосіб життя, офіційно працевлаштований і навчається.
Володимир-Волинський міський суд засудив молодика за ст. 121 ч. 2 («Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення та спричинило смерть потерпілого, – карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років»). Проте зваживши на прохання молодика, суд обрав мінімальну міру покарання за відповідною статтею.
Якщо вирок у сім років тюрми здасться зловмиснику або прокуратурі несправедливим, то сторони судового процесу матимуть право у 30-денний термін подати апеляцію.
Оксана БУБЕНЩИКОВА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%