Нічна пожежа з багатьма невідомими

Нічна пожежа з багатьма невідомими

Приблизно 4:00 ранку 17 квітня ц. р. неподалік Луцької міськради згорів автомобіль «Volkswagen» члена виконкому та активіста «Самооборони Волині» Богдана Климчука.

За повідомленням колег із «Волинського агентства розслідувань», на місці злочину правоохоронці вилучили порожні пляшки, де був бензин, а також одну із запалювальною рідиною, яка не загорілася. Транспортний засіб стояв біля офісу туристичного агентства «Патріот», яке очолює Богдан Климчук. Чи була іномарка застрахована від подібних випадків, наразі невідомо.

Сам потерпілий журналістам «ВАР» озвучив такі версії підпалу авто:

«Перша: його публічний виступ щодо необхідності люструвати начальника міліції Києва Олександра Терещука, який під час Євромайдану, мовляв, був причетний до репресій проти активістів.

Друга: словесна перепалка із заступником міського голови Тарасом Яковлевим, який вимагав прибрати залізні конструкції намету «Самооборони Волині» із центру Луцька, адже посадовцю, мовляв, дуже заважав цей намет.

Третя: розслідування справи щодо приватизації «Західною теплоенергетичною групою», яку пов’язують із групою компаній «Континіум», котельні на вулиці Карбишева у Луцьку».

Чи мають під собою реальне підґрунтя всі три версії, покаже хід розслідування. Адже цілком можливо, що зловмисники спалили Богданові Климчуку автомобіль і з якихось інших мотивів, адже цей активіст займає активну громадянську позицію та плідно працює у виконавчому комітеті Луцької міськради, що не тільки збільшує кількість позитивних емоцій, але й число недругів. Окрім цього, Богдан Климчук восени минулого року балотувався кандидатом у депутати облради від Луцького округу №38, але виборів не виграв.

Наш кор.

На фото Світлани ДУМСЬКОЇ і Романа УСТИМЧУКА: все, що залишилося від спаленого автомобіля;


Агітаційна листівка Богдана Климчука. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%