Любешів – серед лідерів, Камінь-Каширський – в аутсайдерах

Любешів – серед лідерів, Камінь-Каширський – в аутсайдерах

«Військові» питання радують далеко не у всіх районах області. Саме такі висновки напросилися під час понеділкової оперативної наради в облдержадміністрації.
Детально про це інформував представник обласного військкомату Геннадій Лічман, який тимчасово виконує обов’язки начальника відділу обліково-мобілізаційної роботи.
Зокрема, він розповів, що відповідально поставилися до виконання громадянського обов’язку жителі Любешівського і Маневицького р-нів. Адже тамтешній комісаріат на 110% виконав завдання щодо направлення військовозобов’язаних на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації, які триватимуть у навчальних центрах і військових полігонах.
Стопроцентну явку військовозобов’язаних продемонстрували також у Горохівському та Локачинському р-нах. Непоганий показник у Ківерцівському та Рожищенському р-нах, де план щодо мобілізації під час п’ятої хвилі виконано на 77 і 72 відсотки відповідно.
Геннадій Лічман звернув увагу на поліпшення роботи військкоматів у Володимир-Волинському, Ратнівському, Ковельському, Іваничівському та Ківерцівському р-нах.
А от уникають військової служби чоловіки з Шацького, Любомльського, Турійського і Камінь-Каширського р-нів, а також м. Ковеля.
Звісно, представник облвійськкомату дав доручення своїм колегам у районах активізувати роботу  щодо мобілізації. Та що можуть вдіяти люди у погонах, якщо мешканці окремих районів вдаються до втеч за кордон, переховуються в Україні, проживаючи не за місцем своєї реєстрації, відмовляються від отримання повісток, не з’являються до військкоматів.
На підтвердження цих слів Геннадій Лічман навів статистику: у розшуку нині перебувають майже 3 тис. осіб, а з’ясувати місце їхнього перебування вдалося лише у 2% випадків. Під час п’ятої хвилі було притягнуто до адміністративної відповідальності 178 громадян, а документи для відкриття кримінального провадження подано щодо 36 осіб.
Представник облвійськкомату, зазначивши, що від Волині до навчальних центрів і військових полігонів прибуло тільки 53% від попередньо запланованої кількості військовозобов’язаних, наголосив: серед причин невиконання завдань є також незадовільний стан здоров’я чоловіків. Бо придатними до служби визнано всього 40% від тих, котрі з’явилися у військкомати. Крім того, кожен третій після медичного огляду був направлений на дообстеження. 
Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%