Американський досвід

Американський досвід

На Волині проходив семінар щодо побічного лісокористування та використання недеревної лісової продукції, організатором якого виступило Волинське ОУЛМГ у співпраці з ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського «ФОРЗА». Захід відбувався за участю спеціаліста Лісової Служби США з питань побічного лісокористування Джима Шамберлена, спеціаліста Лісової служби США, куратора впровадження міжнародних проектів із лісового господарства Шіли Слемп, представників обласних управлінь лісового та мисливського господарства Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Волинської областей.
Представники лісогосподарських підприємств України ознайомилися зі структурою і завданннями Державної служби лісів США, сектором недеревних лісових ресурсів, а гості, у свою чергу, — з напрацюваннями в цьому напрямку в Україні, на Волині зокрема. Начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс проаналізував сучасний стан заготівлі та переробки недеревної лісової продукції області. З цією метою учасники семінару відвідали консервні цехи держпідприємств «Цуманське ЛГ» та «Маневицьке ЛГ». Волиняни поділилися досвідом у плані заготівлі та переробки лісових ягід, березового соку (в Сполучених Штатах заготовляється і переробляється кленовий сік). А лінія з виготовлення лікувального хвойного екстракту, що на базі ДП «Маневицьке ЛГ», послугувала учасникам делегації явним прикладом раціонального використання природного ресурсу.

– Мета мого приїзду на Україну – оцінка можливостей потенціалу заготівлі і переробки недеревної лісової продукції, — поділився враженнями Джим Шамберлен. — І те, що я побачив цими днями на Волині, свідчить про надзвичайний потенціал, який мають лісогосподарські підприємства у зазначеному плані.
Завершився семінар домовленістю між його учасниками про подальші кроки в рамках реалізації спільних програм.
Світлана МІСЬОНГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%