Подяка міністра

Подяка  міністра

Волинь із робочим візитом відвідав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Він познайомився з роботою нижнього складу ДП «Ківерцівське ЛГ», де саме відвантажувалася лісопродукція на Схід до станції «Краматорськ». Також поспілкувався із безпосередніми учасниками будівництва фортифікаційних споруд у «Секторі М», відповів на запитання журналістів.
Начальник ВОУЛМГ Василь Мазурик розповів про завдання, які Міністерство оборони України поставило перед облуправлінням: 1850 куб. м лісопродукції відправити на Схід до станції «Маріуполь», що виконано вчасно і повному обсязі. Ще 1750 куб. м  (32 вагони) – до станції «Краматорськ».  «Із них 1550 кубометрів, або 28 вагонів лісопродукції, вже відвантажено, решта 200 кубометрів, – додав начальник облуправління, – вже готові до навантажування, однак це буде зроблено одразу після того, як тільки станція буде готова до розвантажування вагонів».

Міністр агрополітики Олексій Павленко щиро подякував лісівникам Волині, особисто начальнику Волинського ОУЛМГ за надану військовим допомогу як лісопродукцією, так і коштами та власними силами. Посадовець відзначив, що поставлені завдання працівники лісогосподарських та лісомисливських підприємств виконали вчасно й  оперативно, враховуючи й те, що і на місцях, тобто у колективах, тривала нелегка повсякденна робота, виконувалися всі виробничі завдання.
Принагідно високопосадовець поінформував, що на часі – вирішення  питання розрахунків за лісопродукцію з лісівниками. З цього приводу вже запрацював механізм документального оформлення за розрахунки на рівні Києва, областей, зокрема – і Волинської.
Світлана МІСЬОНГ.     

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%