Трубач видуває мідь

Трубач видуває мідь

Традиційний фестиваль духових оркестрів ім. Теплякова відбувся у Любомлі. Цьогоріч свято музики приурочили Дню захисту дітей. Варто зауважити, що то – єдиний на Волині огляд-конкурс духових оркестрів, започаткований понад 20 років тому.

Перед початком конкурсної програми учасники пройшлися маршем вулицями районного центру. Відкривали концерт вихованці місцевого Будинку школяра. Загалом участь у музичних змаганнях узяло вісім оркестрів із Любомльського р-ну. Варто зауважити, що саме на теренах цього краю збережено чи не найбільше відповідних колективів. Вони функціонують навіть при сільських школах та клубах. Мало того, влада краю не раз виділяла кошти на придбання для малих музикантів музичних інструментів.
Того дня на площі Любомля звучали найрізноманітніші композиції: від «Гусарського маршу» до «Прощання слов’янки». Відтак журі було непросто визначитися із переможцями. Зрештою, зійшлися на тому, що кращими були, а відтак отримали гран-прі конкурсу – музиканти з Будинку школяра при Любомльському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – районна гімназія ім. Наталії Ужвій». Перше місце виборов духовий оркестр Будинку школяра при Полапівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге місце між собою розділили юні музиканти із с. Головно та Гуща. А третя сходинка слави дісталася оркестрам із Згоранської та Нудиженської шкіл.
Світлана ГОЛОВАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%