Велопатруль затримав грабіжника й хуліганів

Велопатруль затримав грабіжника й хуліганів

Уже більше тижня луцькі правоохоронці на велосипедах патрулюють місто. Командир роти ПС Луцького МВ УМВСУ в області Віктор Пархомчук «Волинській газеті» розповів, що такий вид роботи для них не новий.

– Торік у весняно-літній період наші фахівці також пересідали на велосипеди. І ця робота дала хороший результат. Зокрема, нам вдалося затримати грабіжника, який у міському парку виривав у жінок сумочки. Завдяки велопатрулюванню до відповідальності були притягнуті хулігани, які побили ліхтарі й кинулися втікати.
Окрім викликів на надзвичайну ситуацію, «двоколісне» патрулювання передбачають у міськвідділі застосовувати тоді, коли потрібно буде контролювати ситуацію на території, де рух транспорту заборонений узагалі або тимчасово. Одначе вночі велопатрулі курсувати Луцьком не будуть.
– Це стосується періоду, коли в місті відбуватимуться якісь масові акції, святкування – тобто заходи із великим скупченням людей. Із одного боку ми зможемо контролювати велику територію, а з іншого – оперативно реагувати на сигнал тривоги, – пояснив командир роти.
Залежно від необхідності, в роботі будуть задіяні від двох до шести правоохоронців. Додаткових курсів водіння вони не проходитимуть. Однак будуть оснащені всіма засобами, передбаченими в охороні громадського порядку. Транспорт їм надає Луцький міський відділ УМВСУ в області. А курсуватимуть велопатрулі аж до настання холодів.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%