Велопатруль затримав грабіжника й хуліганів

Велопатруль затримав грабіжника й хуліганів

Уже більше тижня луцькі правоохоронці на велосипедах патрулюють місто. Командир роти ПС Луцького МВ УМВСУ в області Віктор Пархомчук «Волинській газеті» розповів, що такий вид роботи для них не новий.

– Торік у весняно-літній період наші фахівці також пересідали на велосипеди. І ця робота дала хороший результат. Зокрема, нам вдалося затримати грабіжника, який у міському парку виривав у жінок сумочки. Завдяки велопатрулюванню до відповідальності були притягнуті хулігани, які побили ліхтарі й кинулися втікати.
Окрім викликів на надзвичайну ситуацію, «двоколісне» патрулювання передбачають у міськвідділі застосовувати тоді, коли потрібно буде контролювати ситуацію на території, де рух транспорту заборонений узагалі або тимчасово. Одначе вночі велопатрулі курсувати Луцьком не будуть.
– Це стосується періоду, коли в місті відбуватимуться якісь масові акції, святкування – тобто заходи із великим скупченням людей. Із одного боку ми зможемо контролювати велику територію, а з іншого – оперативно реагувати на сигнал тривоги, – пояснив командир роти.
Залежно від необхідності, в роботі будуть задіяні від двох до шести правоохоронців. Додаткових курсів водіння вони не проходитимуть. Однак будуть оснащені всіма засобами, передбаченими в охороні громадського порядку. Транспорт їм надає Луцький міський відділ УМВСУ в області. А курсуватимуть велопатрулі аж до настання холодів.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 5.6%
Банкет під час чуми (12) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 5.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%