Рекреаційну перлину створив сільський голова

Рекреаційну перлину створив сільський голова

У ДП «Маневицьке ЛГ» побудовано дванадцять великих рекреаційних пунктів. І кожен кращий від іншого та ще й спланований за індивідуальним планом. Зупинилися біля найновішого – «Соснового бору», що при в’їзді до Маневич, і не втрималися від захоплених відгуків на адресу директора Маневицького лісгоспу Володимира Радіона: настільки комфортний, ошатний і «всепередбачливий» цей лісовий «ресторанчик».

А за якусь мить були вже біля іншого відпочинкового комплексу – «Галузки», що знаходиться у лісовім масиві Галузіївського лісництва. І знову здивуванню немає меж.
– Та що ж це за диво! – мовить бувалий журналіст Микола Якименко. – Де ви такого майстра розшукали, що так гарно різьбить. Прямо музей який, а не ліс.
– Так ось він, познайомтесь, – рекомендує Володимир Олександрович. – Сільський голова села Галузія.
– Іван Іванович Шпак, – привітно посміхається чоловік. – Свого часу 15 років пропрацював у Волинських виробничих художніх майстернях, ще років десять їздив на підробітки у Москву… Маю й художні роботи, виконані олійними фарбами… Щоправда, більшість роздарував друзям та рідним…
– Цей рекреаційний пункт був побудований раніше, – розповідає лісничий Галузіївського лісництва Віктор Снітко. – Відслужив своє людям, зістарилися бесідки… Вирішили його обновити, та так, щоб не згірш найсучасніших. Звернулися за допомогою до сільського голови… І ось маємо таке рукотворне диво.


Біля стола – три козарлюги, схожі на самого автора. От тільки у різьблень – казацькі оселедці та «макітрина», а в автора дивотворів – ні чуба, ні шевелюри, тільки сива борода і вуса. А ще при вході увагу привертають різьблені сова і тетерук, а оддалік – симпатичні грибочки. Та чи не найбільша гордість «Галузки» – стіл зі столітнього сухого дуба.
– Отакого у цілій Україні нема! – прихвалює мій побратим по цеху.
– Принаймні, на Волині таки нема, – погоджується директор ДП «Маневицьке ЛГ». – Не стіл, а витвір мистецтва!..
– Старався для односельців, – зізнається голова. – Хтось прийде за ягодами, хтось – на гриби… Та й подорожнім буде служити…


Хто не їде – замилується. А ще тут є береза, на якій виросла маленька сосонка. Чим не дивина?
Рекреаційні пункти призначені для відпочинку людей… Тут є не тільки бесідки, столики, але й місця для вогнищ, до речі, лісівники й дровами їх постачають, ями для сміття облаштували… Завдяки цим відпочинковим містечкам, за словами лісівників, вдалося значно зменшити небезпеку виникнення пожеж і сміття у лісі поменшало. Відтепер випадковий подорожній чи й ціле товариство має де змістовно провести своє дозвілля.
Сергій Цюриць.
На фото автора: директор ДП «Маневицьке ЛГ» Володимир Радіон запрошує до «Соснового бору»; сільський голова села Галузія біля своїх дивотворів; рекреаційний пункт «Галузка».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%