Даєте гроші – беріть розписку

Даєте гроші – беріть розписку

Мої знайомі нещодавно втрапили у справжню халепу. Замовили шафу-купе, заплатили завдаток – небагато-немало 3 тис грн. – і… Ні, їм, можна сказати, пощастило: горе-майстер замість місяця роботи трудився над тією шафою аж рік. Але вона тепер вірою і правдою їм служить.
А буває, віддаєте людині гроші – і запий водою. Уберегтися від такого не можна. У позиці коштів та різноманітних завдатках завжди є певні ризики неповернення боргу. Але все ж дати собі шанс на позитивне вирішення ситуації можливо. 
Заступник начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області Володимир Горішний каже, що у будь-якому випадку необхідно брати з людини, котрій віддаєте кровно зароблені, розписку. Звісно, вона не дає гарантії, що вам повернуть все й одразу і навіть не подумають обманювати, але в суді цей папір має силу.
Варіантів написання такого документа – кілька. Подаємо такий, що найшвидше підготувати. Найкраще, звісно, якщо позичальник напише все власноруч.
Світлана ДУМСЬКА.

РОЗПИСКА
Я, Іванов Іван Іванович (паспорт серії АС №123456, виданий Маневицьким РВ УМВСУ у Волинській області, проживаю в місті Луцьк на пр-ті Волі, 7) узяв у Петрова Петра Петровича, жителя міста Луцька (вул. Конякіна, 43, 58), суму коштів у розмірі 8000 (вісім тисяч) грн як завдаток на виготовлення меблів, а саме – кухонного гарнітуру, який зобов’язуюся встановити протягом 2 (двох) місяців із дня написання цієї розписки.
01.01.2014 р.          підпис І. І Іванов


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%