П’ять меморіалів

П’ять меморіалів

За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Берлінського офісу Американського єврейського комітету в рамках програми увіковічення пам’яті жертв масових розстрілів єврейського населення під час Другої світової війни «Захистимо пам’ять» у Західній Україні продовжують вшановувати жертв тоталітаризму. 
Як інформує «Історична правда», майже півтора мільйона євреїв знищив нацистський тоталітарний режим у 1941-1944 рр. в Україні. За час, що минув після закінчення Другої світової, в нашій країні багато зроблено для гідного пошанування жертв «коричневої чуми». Але пам’ять не вмирає, тому й реалізовуються все нові й нові проекти.
От і цими днями в Львівській ратуші за участі заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, віце-президента німецького Бундестагу Ельгарда Бульман, Голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Крістофа Вайля, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, радника з прав людини Посольства США в Україні Брайана Кемпбелла, першого секретаря Посольства Ізраїлю в Україні Владислава Лернера та інших достойників представлено проект «Пам’ять не вмирає».
Як деталізував Володимир В’ятрович, на прохання Берлінського офісу Американського єврейського комітету у м. Рава-Руська на Львівщині, а також у с. Кисилин (Локачинський р-н), с. Прохід (Ратнівський р-н) та с. Бахів (Ковельський р-н) на Волині та в с. Острожець Млинівського р-ну Рівненщини вже відкрито 5 нових меморіальних комплексів.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%