Хто крепший: бездушні начальники чи столітні стовпи?

Хто крепший: бездушні начальники чи столітні стовпи?

Відчай і прагнення добитися елементарної справедливості змусили жительку Рівного стукати у двері волинських ЗМІ. Зокрема – звернутися до редакції тижневика «Волинської  газети».
Ірина Охрімчук – уродженка с. Гор’янівка Ківерцівського р-ну. Хоча зараз із родиною проживає в Рівному, але до хати у рідному селі приїздить постійно. Мало того – поблизу батьківської домівки зводить новий будинок. 
«У ніч із 8 на 9 липня у Гор’янівці була буря. Стало іскрити біля електроопори. Щоб не зайнялися споруди, електрики відключили світло на вулиці. Згодом ківерцівські «ресівці» приїхали  і все підключили назад. Крім нашої хати… Мовляв, там ніхто не живе, то навіщо світло? Ми зверталися і в Ківерцівську філію обленерго, і до «Волиньобленерго», щоб відновили електропостачання до нашої домівки за адресою: с. Гор’янівка, вул. Козацька, 13,  – ніякої реакції, а відтоді вже минуло кілька днів. Я не знаю, як ще на ситуацію вплинути», – емоційно розповідає Ірина Костянтинівна.
Це – вже не перше безрезультатне її звернення до волинських енергетиків. Каже, років 4 тому на Козацькій змінювали старі дерев’яні електроопори на нові. Спершу стовпів вистачало на всю вулицю, а згодом кілька… зникло. Відтак біля їхньої хати нової опори так і нема. А навіщо? Там же ніхто не живе… 
«Моїй мамі за 60, але вона не пам’ятає, коли ці старі стовпи ставили у селі. Каже: їм уже, мабуть, до ста літ. І вони справді становлять загрозу життю людей, бо від вітру хиляться. Ми просили обстежити аварійну дерев’яну опору біля хати. Відповідне звернення до «Волиньобленерго» зареєстроване під номером 991 від 3 липня 2014 року. Але на нього – навіть відповіді не отримали!» – обурюється жінка. 
Дивує ще одне: енергетики можуть людські скарги ігнорувати, а от споживач ігнорувати платіжки за світло – не доведи Боже! Ірину попередили: якщо вони справно не платитимуть за світло, навіть коли в хаті майже не живуть, то від електропостачання цю оселю відключать. Боргів нема. 
«З нас навіть наперед гроші беруть. Це ж не секрет. І ми платимо!» – переконує Ірина Охрімчук.
Де ж послуги, панове енергетики?
Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%