Цумань позбавляється вибоїн

Цумань  позбавляється вибоїн

У смт Цумань Ківерцівського р-ну коштом місцевої громади розпочали ремонт місцевих доріг. Уже капітально реконструйоване покриття центральної площі, яка носить ім’я Арсена Драганова. Цими днями завершиться асфальтування раніше аварійних відрізків по вул. Грушевського та Васильєва.
Як повідомив Цуманський селищний голова Олександр Кобилан, вартість цих робіт сягає 500 тис. грн. Виконують їх працівники КЗ «Рівненська шляхово-експлуатаційна дільниця», яку очолює уродженець смт Луків Турійського р-ну Василь Климчук. Саме цей підрядник запропонував місцевій владі найоптимальнішу вартість ямкового ремонту та гарантує високу якість.
«Наступним етапом стане ямковий ремонт дороги від перехрестя, що веде до лікарні, і до адмінспоруди держлісгоспу, – поділився подальшими планами Олександр Кобилан. – На ці роботи ми використаємо ще 200 тисяч гривень із бюджету Цуманської селищної ради. Про остаточні терміни завершення ремонту наразі говорити передчасно, адже все залежить виключно від погодних умов».
Таким чином, цуманська громада показує приклад іншим органам самоврядування, як ефективно акумулювати кошти та використовувати їх на вирішення нагальних проблем.
Наш кор.
На фото Романа УСТИМЧУКА: ця ділянка дороги вже отримала нове асфальтове покриття.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%