Зупинили потяг

Зупинили потяг

Жителі урочища Фасти, що на Ковельщині, донедавна мали чималий клопіт із транспортним сполученням. Місцина – мальовнича, одначе дістатися до неї – діло не з простих. Бо хоча через саме урочище й прокладено залізничні колії, одначе зупинки потяга не передбачено. Найближча – аж за вісім кілометрів. Автобус чи маршрутка? Приватні перевізники, котрі й надають такі послуги, відмовлялися курсувати, бо маршрут – економічно не вигідний. Словом, повний транспортний колапс.

Як повідомляють у прес-службі облдержадміністрації, мешканці урочища, звернулися зі своєю бідою до голови облдержадміністрації Бориса Клімчука. Прохали допомогти зі спорудженням зупинки на 145 км перегону Ковель–Люблинець.
«Звичайно, ж Борис Клімчук не залишився осторонь прохання, яке підписало 69 мешканців Фастів. Після узгоджень усіх виробничих питань із Львівською залізницею, підрядниками наприкінці 2011 року збудували зупиночну платформу, яку облаштували лавками та пандусами», – зазначено на офіційному сайті облдержадміністрації.
У 2011-му виготовили робочий проект на будівництво зупиночної платформи. Із казни Мощинецької сільради, до якої й належить урочище,  виділили 80 тис. грн., але цих коштів не вистачило, бо загалом кошторис проекту – понад 250 тис. грн.
Коли платформа нарешті з’явилася, постала ще одна проблема – освітлення.24 тис. грн. виділили із обласного бюджету. Наприкінці травня 2013 року  монтажні роботи були завершені і відтепер жителі урочища Фасти не відрізані від усього світу.
Наш кор.
Фото із сайта облдержадміністрації.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%