Небожителі ступили на землю

Небожителі ступили на землю

Помпезний візит Арсенія Яценюка на чолі урядової свити яскраво продемонстрував нездатність і небажання старої та нинішньої владної еліти позбавитися фараонських звичок у поведінці державних мужів, тимчасово найнятих людьми на ті чи інші посади… І це хвороба, яка не лікується.
Тому говорити на цю тему треба у спеціальному стилі, притаманному всім хвалебним реляціям про перебування номенклатури «на місцях».
…Із відчуттям величезного піднесення зустрічала вся прогресивна громадськість Луцька прибуття на її звільнену від панування злочинного режиму землю визначного борця за мир та благополуччя в усій Україні тов. Яценюка А. П. Мудрого та послідовного в розбудові демократії керівника уряду супроводжувала велика група особливо відповідальних товаришів, які невтомно розбудовують нашу країну в усіх найважливіших галузях та ведуть магістральним курсом до процвітання. 
Найперше слід відмітити тов. Авакова А. Б. У темні часи минулого він виступив рішуче проти подальшого зубожіння народу, а тому на знак глибокої незгоди таємно залишив межі України та отримав в Італії політичний притулок. Статус біженця, втім, не завадив тов. Авакову А. Б. навіть в екзилі координувати боротьбу за демократію та соціальний прогрес, тому чужина лише загартувала його буремний дух та піднесла на нові висоти. Тепер тов. Аваков А. Б. – міністр внутрішніх справ, який разом із багатотисячною армією українських правоохоронців досягнув значних вершин у забезпеченні торжества правопорядку.
Ще один вірний соратник тов. Яценюка А. П. – міністр юстиції Петренко П. Д. – бореться за законність. До цієї посади він пройшов тернистий шлях, ще зі шкільної лави, де він сидів у Чернівцях пліч-о-пліч із нашим прекрасним главою КМУ. Оскільки кадрова обойма нині дуже виснажена, то тільки ставка на випробуваних ще в дитинстві побратимів і дозволяє нам усім мріяти, що революційні прагнення побудувати не антинародний, а народний режим, нарешті втіляться в життя.
Усі разом урядовці вирушили до луцького Центру з надання адміністративних послуг, збудованого на руїнах старого Будинку побуту, що уособлював собою химерні реалії тоталітаризму. Про колишніх ворогів народу найвищих рангів, які відкривали цю установу та неодноразово тут бували, вже, на щастя, нічого не нагадує. Тому привезений із Києва банер і став якнайкращою окрасою як завжди змістовного виступу тов. Яценюка А. П. та окремих, особливо перевірених товаришів. 
Деякі ворожі голоси спробували знайти крихітне сміттячко у світлому та далекоглядному оці тов. Яценюка А. П., а тому зосередили свою нікчемну увагу на одній-єдиній деталі: щоб урядовий кортеж міг проїхати з вул. Богдана Хмельницького на вул. Лесі Українки, йому довелося подолати буквально два десятки метрів по вул. Кривий Вал, де односторонній рух. Міліціонери не могли допустити, щоби машини глави уряду, міністра МВС та міністра юстиції грубо порушили Правила дорожнього руху, а тому тимчасово демонтували один-єдиний дорожній знак (так звану «цеглину»). І одразу почулося виття зграї дешевих недоброзичливців та політичних пристосуванців: цявкали про те, що правила написані для всіх, і всі їх повинні виконувати… А де вони були, коли заступник глави Адміністрації Президента тов. Зубко Г. Г. рік тому приїжджав у Луцьк і поставив свій службовий джип прямо на пішохідному переході на Київському майдані?!  Подібну нетранспарентність можна розцінити виключно як примітивне маніпулювання фактами та нікчемну спробу заплямувати добре ім’я особисто тов. Яценюка А. П. та групи товаришів, котра його супроводжувала. 
Легендарна Замкова площа. Саме тут ступали колись копита князівських коней. Саме тут припадали на коліна перед міністрами та воєводами вдячні громадяни. І саме тут, на фоні Замку Любарта, перед урядовою делегацією було вишикувано групу бійців і командирів міліцейської спецроти «Світязь». Мало хто знає, що фактично всім необхідним (навіть уніформою та предметами нижньої білизни) цих героїв забезпечували волинські волонтери та керівництво УМВСУ. І правильно: не це головне! Тов. Яценюк А. П. вручив їм медалі та запевнив, що до останнього подиху дбатиме про гідну допомогу з боку очолюваного ним КМУ всім військовослужбовцям, які проливають на Сході кров у боротьбі з агресорами.
Світлі перспективи мирного життя мають захистити й нові правоохоронці, відрізнити яких від старих можна буде за чорним кольором верхнього одягу та чудернацькими фуражками на американський манер. Кількох із них у вигляді зразка спеціально привезли з Києва. Мало того, дуже мудро для демонстрації наочності всіх переваг та комфорту нової поліції доставили зі столиці й дві спецмашини! Правда, щоб несвідомі елементи не вимазали нових штанів та курток і не пошкрябали нове лакофарбове покриття, всіх  після обіду далекоглядно забрали назад, у Київ.
Візит групи товаришів на чолі з мудрим кормчим подальшої розбудови Української держави тов. Яценюком А. П. надовго залишиться в наших  серцях. Хай живе Арсеній Петрович! Всі на вибори! Одностайно віддамо свої голоси за непорушний блок тов. Яценюка А. П. та тих прогресивних сил, на які він вкаже своєю пролетарською рукою!  Ура!
(Всі встають. Гучні оплески переростають в бурхливі аплодисменти).
Володимир ДАНИЛЮК.
Фото Оксани БУБЕНЩИКОВОЇ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%