Новому заступнику - стара зарплата

Новому заступнику - стара зарплата

У найближчу середу, 27 лютого 2012 року, представницький орган влади обласного центру Волині вирішуватиме, яку зарплату отримуватиме нещодавно призначений заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев. Відповідне питання внесено до переліку тих, котрі розглядатимуть у ході 38-ї сесії Луцької міської ради. 
Варто зауважити, що проект рішення «Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Яковлева Тараса Володимировича» розглядали практично в ході засідань кожної із постійних депутатських комісій. На чому зійшлися? Загалом пан Яковлев зароблятиме практично стільки ж, скільки і його попередник Василь Байцим, – близько 6 тис. 800 грн «брудними». 
Як виявилося, платня заступника не настільки висока. Чи не половина суми – різного роду надбавки. Отож чиновнику планують призначити щомісячну надбавку «за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, розроблення проектів нормативно-правових актів та проведення експертизи таких актів» у розмірі 70% від посадового окладу, врахувавши при цьому надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування. Окрім того, ще 15% – саме за вислугу років.
У соцпакеті заступник луцького міського голови – також матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення. Її виплату (а це – середньомісячна заробітна плата) передбачено відповідно до чинного законодавства при наданні щорічної відпустки.
Передбачено й преміювання у розмірі посадового окладу, одначе, якщо буде на те підстава – розпорядження міського голови та якщо кошторис фонду оплати праці дозволятиме.
Чи підтримають луцькі депутати відповідний проект рішення? Цілком можливо. Принаймні категоричних заперечень із уст обранців у рамках роботи комісій не злітало.
Світлана ГОЛОВАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%