Жінки та коси…

Жінки та коси…

У Берьозовскому р-ні Брестської обл. у рамках екологічного фестивалю «Споровскіє сєнокоси» відбулися Х чемпіонат Європи з ручного сінокосіння та II Відкритий чемпіонат Білорусі з футболу на болоті. 
Аномальна спека завадила учасникам та глядачам продемонструвати свої найкращі якості, проте дух змагань не залишив байдужим нікого. Тим паче, що за коси взялися навіть жінки!
Серед 27 команд із Білорусі, Польщі, Росії та Німеччини, як інформують колеги з газети «Заря», загальнокомандну першість вибороли представники місцевої еліти сінокосіння Віктор Здановіч і Васілій Новік із команди «Картузіани» – їм подарували по велосипедові. В особистому заліку не було рівних їм обом, а третє місце посів представник команди «Жілінскіє» із м. Постави Вітебської обл.: їм вручили нові гумові човни.
А в премудростях «болотяного футболу» не було рівних представникам ТзОВ «Берьозовський м’ясокомбінат». Вони показали найкращий результат серед 8 учасників.
Із невідомих причин участі в міжнародних змаганнях не взяв жоден представник Волині, хоча на наших теренах чимало вправних косарів, а будь-яка сільська команда так навчилася грати не на футбольних полях, а на справжнісінькому болоті, що без проблем виграла б пальму першості і в сусідів! 
Наш кор.
Фото газети «Заря».
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%