Їсти чи не їсти?

Їсти чи не їсти?

Через те, що якість продуктів харчування у школах, де нині функціонують оздоровчі табори, бажають кращого, поплатилися директори та голова однієї із сільських рад. 

Отож штаф платитиме голова Зимненської сільської ради Володимир-Волинського району, а також директори шкіл сіл Туропин Турійського р-ну, Мишів Іваничівського, а також Рокитниця, Зелена, що на Ковельщині. Окрім того серйозні порушення виявили і у школах №1 і №5 Володимира-Волинського. Відповідати доведеться й підприємцям, котрі постачали до закладів харчі. Варто зауважити, що в одному зі шкільних харчоблоків було виявлено… кишкову паличку. 
Натомість у таборах відпочинку, як зясувалося, ситуація значно краща. У п’яти відповідних закладах після перевірок, котрі здійснили санепідеміологи області, якість харчування оцінили позитивно. Загалом же на теренах краю функціонує вісім заміських таборів та один санаторій.
Одначе відповідати за неналежне ставлення до роботи у таборах відпочинку окремим керівникам все ж доведеться. Так у таборі «Шахтар» санепідеміологи не виявили медичної книжки в одного з працівників, у «Барвінку» знайшли порушення, що стосувалися прибирання території.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%