Ексклюзив – зроблено з любов’ю

Ексклюзив – зроблено з любов’ю

 Давним-давно, коли ще не було магнітних стрічок і СД, музику слухали на програвачах через вінілові платівки. Можливо, в когось на горищі вони ще завалялися серед мотлоху і припадають пилом?..
А от знайшлися креативні молоді люди в Луцьку – Анатолій Слободенюк, Максим Кузьмінчук та Артем Савенко, які вирішили витягнути з небуття платівки і робити з них досить оригінальні подарунки – як-от, настінні годинники, але не прості, до котрих усі звикли, а з різноманітними патріотичними написами або просто з відомими особистостями, різних напрямків (музика, кіно, театр тощо), ну і звичайно – в стилі «Ла-ла-ла». Ось так виникла «Vinyl Evolution» – дизайн-студія. 


Чому із платівок? «Було таке бажання – творити щось незвичайне, оригінальне, таке, хто ніхто не робить, – поділився Анатолій Слободенюк. – Довго шукали в Інтернеті і ось наштовхнулися на годинник із платівки. Вирішили спробувати. Артем – дизайнер за освітою. От у нас виникає ідея, кажемо йому, а він пробує втілити її, далі дивимося, як це виглядає». Але згодом на самих годинниках не спинилися: тепер ще й виготовляють із платівок обгортки до блокнотів, книжкові закладки, навіть біжутерію і сумки!
«Нам подобається творити. У нас зібралася велика компанія креативщиків – хтось продукує ідею, хтось шукає, хтось втілює її в життя. У нас нема керівника – всі рівні, – долучилася до розмови юна майстриня Анастасія Гриник. – Переконана, що в нас – ексклюзивні дизайнерські речі, і всі вони зроблені з любов’ю». 
Отож, хочете зробити оригінальний подарунок, здивувати друзів чи рідних? Тоді вам саме у «Vinyl Evolution». Повірте, такий презент нікого не залишить байдужим!
Наталія ГЛАВНІЧЕК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%