Небезпека влітку

Небезпека влітку

Досить часто, коли надворі – спека, ми починаємо хворіти. Хто ж ці підступні вороги та як вберегтися від вірусних інфекцій улітку? Отож… 
1. Ангіна – серед найчастіших літніх захворювань. 
Досить сильно розігрівшись на сонці, ми хочемо швидко охолодитися у воді. Стрибок температур тягне стрімке розмноження бактерій у мигдалинах. Найчастіше це мікроорганізми гнійного стрептокока. 
Симптоми вірусної ангіни: утруднення ковтання, що викликається гострим болем, сухий кашель, невисока температура, погане самопочуття.
Уберегтися від інфекцій допоможе здоровий спосіб життя: фізичні навантаження, як і здорове харчування, зміцнюють імунітет. Корисні водні процедури – розтирання, загартування, контрастний душ та інші. Виключіть зі свого раціону шкідливі продукти з різними добавками, консервантами та барвниками. Пийте не солодкі газовані напої, пакетовані соки, а звичайну негазовану воду. Зараз, коли є розмаїття свіжих ягід, овочів і фруктів, ловіть момент поласувати ними. 
2. Отит вважається дитячим захворюванням, але і дорослий може від нього сильно постраждати. Вушним інфекціям сприяють: кондиціонери, купання в теплому морі або озері, сильний вітер.
Досить часте літнє нездужання, яке дуже дратує, – «відчуття закладеного вуха». Ми чуємо ніби через вату, щось всередині вуха стріляє. Так відбувається, коли сірка під впливом води розбухає, а морська сіль додатково дратує барабанну перетинку.
3. Хвороби сечостатевої системи
Біль внизу живота, печіння в сечівнику і часті візити в туалет (особливо жаліються жінки) – то цистит. До симптомів належать також нудота, біль у спині, головний біль і втома.
Якщо ви схильні до таких запалень, відмовтеся від вузької і зробленої зі штучних матеріалів нижньої білизни. Через синтетичні тканини ми частіше потіємо, створюючи сприятливе для інфекцій середовище.
4. Кишкові інфекції
Щоб не отруїтися влітку, треба пам’ятати: при високих температурах м’ясо і молочні продукти псуються вдвічі швидше. Крім того, напівфабрикати і готова їжа не повинні торкатися один до одного в холодильнику.
5. Серцеві хвороби
Влітку найлегше знепритомніти. Якщо ви часто їздите в задушливому транспорті, беріть із собою м’ятні цукерки від нудоти. Тримайте при собі пляшку води: у спеку організм швидше втрачає воду, що може призвести до зневоднення, падіння тиску, згущення крові, утворення тромбів, прискореного серцебиття.
6. Алергія
Усім любителям засмаги варто пам’ятати: сонце може викликати алергію! Фотодерматит – небезпечне захворювання. Будь-який контакт із сонцем викликає у фоточутливих людей опіки, висип, роздратування та інші неприємні шкірні реакції.  Тому тривалість сонячних ванн не повинна перевищувати 30 хв. Треба уникати перебування на сонці з 11 до 16 год. дня. На голову слід одягати капелюшок чи косинку, особливо це стосується дітей. Намащувати сонцезахисні засоби треба за 30-40 хв. до виходу на сонце. Бажано пити багато мінеральної води, натуральних соків для компенсації втрати вологи, яка виходить через потові залози.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%