Вихованці проти наставника?

Вихованці проти наставника?

Організаційні хитання в середовищі елітних команди Прем’єр-ліги тривають. Після того, як через фінансову неспроможність було оголошено про недопущення криворізького «Кривбасу» до нового чемпіонату, постраждалий клуб подав апеляцію.

Але 10 червня Федерація футболу України її відхилила. Відтак, шанси залишитися в Прем’єр-лізі виникли в ужгородської «Говерли», яка фінішувала на 15-ому місці. Проте і цей клуб досі не отримав відповідного дозволу на участь у чемпіонаті 2013-2014 рр. Тому може так статися, що кількість клубів Прем’єр-ліги або скоротять, або шанс на порятунок отримає запорізький «Металург», який фінішував на останньому місці.
До того ж, спортивні судові інстанції в швейцарській Лозанні досі не оголосили вердикту щодо незаконного, на думку «Волині», переходу бразильця Майкона в донецький «Шахтар», а також не зрозуміло, коли позбавлять 9 очок за нібито договірний матч львівські «Карпати» та харківський «Металіст».
Проте особливий інтерес викликає інформація щодо полтавської «Ворскли». Навколофутбольні джерела сповістили: замість Сергія Свистуна команду очолить Василь Сачко. Водночас прес-служба клубу російською мовою повідомила, що «наразі не уповноважена коментувати чи пояснювати, звідкіля дме вітер і чи є в інформація якась частка правди». 
Але якщо колишній форвард «Волині» Василь Сачко стане біля керма «Ворскли», де він завершував спортивну кар’єру, то може скластися парадоксальна ситуація: в Прем’єр-лізі проти команди Віталія Кварцяного як головні тренери діятимуть двоє його вихованців! Бо окрім Василя Сачка Віталій Володимирович дав «путівку в життя» й наставникові сімферопольської «Таврії» Олегу Лужному, який у Луцьку колись був капітаном команди…
Наш кор. 
На фото з архіву: екс-волиняни бразильського походження Майкон та Лопес уже вдягнули тренувальні костюми інших кольорів.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%