Захмарена Волинь

Захмарена Волинь

Сьогодні увесь день буде хмарно. Утримуватиметься волога погода, без опадів. Температура повітря у Луцьку коливатиметься від 1 до 3 градусів за Цельсієм зі знаком плюс, по області – переважно +1°С. Вночі, звісно, стане дещо прохолодніше, проте без заморозків.

Завтра (26 лютого) утримається хмарність, вранці можливий дрібний сніг. У середу потеплішає – стовпчик термометра в обідню пору підніметься до позначки +6°С. Але варто пам’ятати, що весняне тепло – оманливе: температура у будь-який час може знизитися на кілька градусів.
У вихідні буде холодно. У неділю навіть можливі заморозки до –-7°С. Але вже з настанням робочого тижня очікується підвищення температури.
Уважно стежте за погодою у вівторок, 26 лютого. Цього дня  відзначається день пам’яті преподобного Мартініана – приборкувача пристрастей. За народними спостереженнями, якщо цього дня танув сніг, то весна обіцяла бути хорошою. І навпаки – похмурий день передвіщав холодну й затяжну весну. Якщо ввечері цього дня місяць був червоним, то наступного дня очікували вітру, тепла і снігу. 
Підготувала Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 5.6%
Банкет під час чуми (12) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 5.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%