Захмарена Волинь

Захмарена Волинь

Сьогодні увесь день буде хмарно. Утримуватиметься волога погода, без опадів. Температура повітря у Луцьку коливатиметься від 1 до 3 градусів за Цельсієм зі знаком плюс, по області – переважно +1°С. Вночі, звісно, стане дещо прохолодніше, проте без заморозків.

Завтра (26 лютого) утримається хмарність, вранці можливий дрібний сніг. У середу потеплішає – стовпчик термометра в обідню пору підніметься до позначки +6°С. Але варто пам’ятати, що весняне тепло – оманливе: температура у будь-який час може знизитися на кілька градусів.
У вихідні буде холодно. У неділю навіть можливі заморозки до –-7°С. Але вже з настанням робочого тижня очікується підвищення температури.
Уважно стежте за погодою у вівторок, 26 лютого. Цього дня  відзначається день пам’яті преподобного Мартініана – приборкувача пристрастей. За народними спостереженнями, якщо цього дня танув сніг, то весна обіцяла бути хорошою. І навпаки – похмурий день передвіщав холодну й затяжну весну. Якщо ввечері цього дня місяць був червоним, то наступного дня очікували вітру, тепла і снігу. 
Підготувала Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%