Бути вродливою

Бути вродливою

Дещо про найсучасніші технології схуднення.
Хоч і кажуть, що зовнішня краса – це стан організму, але фахівці зі сфери краси переконують і доводять, що не лише. Та й глибоко помиляються ті, хто вважає, що красу дає лише природа. Словом, якщо хочете бути, як із картинки, ось вам кілька секретів про те, чим користуються визнані красуні. Захочете – спробуєте. Але для цього варто принаймні знати – що саме вам потрібно.  
LPG масаж
Не чули? Сьогодні це – один із найбільш затребуваних методів апаратної косметології, який застосовують для корекції фігури і боротьби з целюлітом. Результати підтверджені не лише клінічними дослідженнями, а й мільйонами пацієнтів, які вже спробували. Більшість лікарів вважають LPG масаж безпечною альтернативою ліпосакції. А ще – це безболісно (навіть більше – ви отримаєте задоволення від процедури), він сприяє активізації обмінних процесів. Словом, результат буде не лише естетичний, а й загальнозміцнювальний та оздоровчий. Звісно, найбільш популярним LPG став серед косметологів, оскільки може боротися з целюлітом та локальними жировими відкладеннями на будь-яких стадіях, що не реагують на дієти і фізичні навантаження, також підвищує пружність шкіри.
Підводний гідромасаж
А це вже процедура, яка поєднує в собі дію лікувальної гідрованни (на фото) на весь організм та інтенсивної механічної дії струменя води. Так-от, більше про те, як це діє. По-перше, це швидкий спосіб схуднення і формування фігури шляхом зменшення жирових відкладень і целюліту, також підвищує тонус шкіри і м’язів. Гідромасаж покращує структуру і колір шкіри, збільшує надходження в неї поживних речовин, насичує клітини шкіри киснем, виводить із організму шлаки і токсини, активізує захисні сили організму. Крім того, прискорює відновлення рухових функцій, навіть покращує моторику шлунково-кишкового тракту.
Та й просто відчуття бадьорості і свіжості вам гарантоване.
Ультразвуковий масаж тіла
З його допомогою змоделюєте фігуру та покращите стан шкіри. Ультразвуковий масаж підсилює циркуляцію крові та лімфи, розширює судини, покращує роботу шкірних залоз, підвищує еластичність тканин, зменшує запалення, розгладжує рубці, знімає м’язові спазми, прискорює обмінні процеси в клітинах. Також сприяє більш глибокому проникненню в шкіру косметичних засобів і лікувальних мазей.
Впливаючи ультразвуком, можна зруйнувати ущільнені скупчення жирових клітин, роздрібнити їх. При цьому покращується кровообіг, прискорюється обмін речовин, виводяться токсини. 
Крім антицелюлітного застосування, ультразвук використовується в косметології для чищення та ліфтингу. Ультразвукова чистка безпечна, її можна робити всім, незалежно від типу шкіри. Вона дозволяє очистити та звузити пори, зняти ороговілі частинки шкіри.
Світлана ГАВРИЛЮК.
Єдиним представником у Луцьку, який надає спектр вказаних послуг на професійному обладнанні Relax Mediсal Systems in USA, Body Health LPG, є Центр здоров’я та краси «Юнона», що на вул. Лесі Українки, 7.
Тел.: 066 499 52 34;
 093 460 09 60; 098 060 02 20; 
(0332)72 31 11.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%