Хто розлучає «рідних братів»?

Хто розлучає «рідних братів»?

Вже не один місяць у селищі Жовтневе триває дискусія щодо майбутнього статусу. Депутати одностайні – цей природний супутник Нововолинська повинен залишитися у складі однойменної міськради. Цю позицію вони демонстрували вже кілька сесій поспіль, підтвердили її і на недавньому засіданні.
Отже, мешканці смт Жовтневе, що є супутником Нововолинська, вкотре відхилили пропозицію облради увійти до складу Литовезької об’єднаної територіальної громади Іваничівського р-ну. Про небажання об’єднуватися з селянами йшлося і на позачерговій сесії селищної ради. Як інформують колеги з Волинської облдержтелерадіокомпанії, місцеві депутати налаштовані категорично: тільки Жовтневе може стати центром громади, що об’єднає навколишні с. Литовеж, Заболотці, Мовники, Заставне і Грибовиця. Інший варіант – залишитися у складі Нововолинської міськради, що утримує всю інфраструктуру селища.
Цю ініціативу підтримав Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков.
«У Литовежі, крім клубу, який потребує ремонту, нічого немає. У вас, у селищі, є вся інфраструктура. Навіть пожежна частина є. Те приміщення можна відновити. У вас чудовий клуб, а точніше – Палац культури. Не кожен районний центр має такий! У вас є двоповерхова поліклініка з денним стаціонаром. Хіба це є в Литовежі або Грибовиці?! У вас є чотириповерхові будинки, банки, 14 торгових закладів, заклади громадського харчування. І, врешті-решт, асфальтовані дороги, освітлення й так далі. У вас є свій невеличкий водоканал, який належить до Нововолинська. Свій полігон твердих побутових відходів. І коли ця адмінреформа була прийнята на рівні області, я був просто здивований», – із такими словами звернувся до присутніх на позачерговій сесії Віктор Борисович. 

А тому Нововолинський міський голова порадив селищним депутатам активніше працювати із сільським населенням і заздалегідь готувати людей до радикальних змін: «Якщо людям подобається бути у складі Литовезької сільської ради, тоді інша справа. Але я хотів би, щоб депутати не просто спостерігали, як воно вийде і як міський голова буде боротися. Я би хотів, щоб ви зайняли активну громадянську позицію. Переконували і розповідали. Бо місто Нововолинськ із селищем Жовтневим завжди жили, як рідні брати».
Наш кор.
На фото: символ шахтарського селища; довгобуд у Жовтневому, початий у 1988 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%