Лісовод, на котрого рівняються

Лісовод, на котрого рівняються

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння звання «Заслужений лісівник України» директору ДП «Маневицьке ЛГ» Володимирові Радіону.
Це – лісовод за покликанням, дивовижної працьовитості людина, котрого люблять і шанують робітники, майстри лісу, колеги, на кого сьогодні рівняється директорський корпус лісогосподарств України. Не буває такого дня, аби Володимир Олександрович не проїхав лісовими дорогами сотню-другу кілометрів. Сам за кермом, цікавиться і доглядами, і лісосічними роботами, і мисливським господарством, і виробництвом. За час, відколи очолив ДП «Маневицьке ЛГ», домігся багатьох зрушень на краще. Серед його добрих справ – модернізація лісопереробного виробництва, оновлення машино-тракторного парку, будівництво лісових доріг, відновлення цеху з виробництва хвойного екстракту, відкриття відомчої їдальні, реконструкція тепличного господарства… Дбає про людей праці, піклується про ветеранів галузі. Особливо багато зроблено для того, щоб створити безпечні і комфортні умови. 
Йому ще лишень 54! З них – понад 30 років віддано лісогосподарській справі. Фактично 16-річним юнаком прийшов у лісову галузь, вступивши після школи у Шацький лісний технікум, який закінчив 1980-го. Отримав направлення у Прилунський лісгоспзаг. Перша його посада – бензопильник цеху з переробки деревини. Відтак була армія. Відслуживши строкову, повернувся у рідний край, у червні 1982-го влаштувався маркувальником нижнього складу Цуманського лісгоспзагу, працював майстром паркетного комплексу лісгоспзагу, майстром пункту переробки Сильненського лісництва. У 1987 р. його призначено спочатку лісничим Берестянського, а згодом Мощаницького лісництв цього ж держлісгоспу. Паралельно здобував фах інженера лісового господарства в Українській сільськогосподарській академії. В червні 2001-го переведений у Маневицький лісгоспзаг – спочатку лісничим Карасинського лісництва, а з травня 2007-го – головним лісничим, відтак головним інженером ДП «Маневицьке ЛГ». У 2011 р. очолив новостворене ДП «Поліське ЛГ». З 2013-го працює директором ДП «Маневицьке ЛГ».
Пройшов усі сходинки професійного зростання, знає, як живеться і що потрібно для ефективної діяльності лісорубові, майстру, лісничому… Сам уміє робити усяке діло. Дуже скромна і водночас відповідальна особистість.
– За час роботи в галузі лісового господарства Володимир Радіон зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, здібним організатором лісогосподарського та лісопромислового виробництва, – кажуть про нього лісоуправлінці. – У своїй трудовій діяльності основну увагу приділяє вирощуванню високопродуктивних і технічно цінних лісових насаджень, забезпеченню охорони і захисту лісу, ефективному використанню лісосировинних ресурсів, збереженню флори та фауни. Вимогливий до себе і підлеглих, чуйний та уважний до запитів працівників.
ДП «Маневицьке ЛГ» – переможець трудового суперництва серед колективів державних лісогосподарських підприємств області за підсумками роботи 2013, 2014 та І кварталу 2015 рр.
Володимир Радіон бере активну участь у громадсько-суспільному житті колективу, користується повагою та авторитетом серед працівників лісгоспу та лісогосподарських підприємств області, є депутатом Маневицької райради. 
Його шанують і поважають лісоуправлінці, директорський корпус, працівники лісгоспу, жителі Маневичів і району.
– Це великий господар, патріот України, справедливий і працьовитий директор, – кажуть про Володимира Олександровича. – Він повсякчас дбає за нашу державу, престиж лісової галузі, життя людей, з якими ділить радощі свят і гіркоту буднів. 
Звання заслуженого лісівника України Президент Петро Порошенко присвоїв волинянину «За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди 24-ї річниці незалежності України». 
Сергій ЦЮРИЦЬ.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%