Що з літ, то з розуму…

Що з літ, то з розуму…  24-річні доводять дідуганів до сказу!

Якою повинна бути різниця у віці між чоловіком та дружиною? Дискусії з цього приводу точаться й досі та дивують величезною кількістю варіантів. Але в Росії 84-річний актор Іван Краско довів, що під вінець можна вести навіть дівчат, які в онучки годяться!
З яких міркувань 24-річна студентка Наталія Шевель побралася з дідуганом, який на 60 років старший, одні небеса відають. Проте видання «Super.ru» з приводу оказії в Санкт-Петербурзі повідомило: ветеран кіно та викладач місцевого інституту гуманітарної освіти познайомився із «судженою» в стінах вузу. Ще до початку офіційної церемонії укладення шлюбу Наталія змінила своє прізвище на прізвище майбутнього чоловіка у всіх соціальних мережах. Проте, як зізнався сам Іван Іванович, до інтимних стосунків у них справа так і не дійшла: наречена наполягала, що все має статися в першу шлюбну ніч…
Що там насправді відбулося (і чи відбулося взагалі), медіа не деталізують. Хоча й зловтішалися на тему «безпритульності» екстравагантної пари, адже Іван Краско повіддавав усі свої квартири дітям від трьох попередніх «бракосочєтаній».

Узагалі, ця історія підтверджує, що тема нерівних шлюбів у Росії завжди була актуальною. На ній зосередився у своїй творчості ще 1962-го художник Васілій Пукірєв, який за свою дебютну картину «Нерівний шлюб» (експонується в Третьяковській галереї) одразу отримав і звання професора, і всеімперське визнання.
Цікаво, що в сюжеті цього полотна  – цілком реальні події. Друг Васілія Пукірєва – купець Сєргєй Варєнцов – був закоханий у 24-річну Софью Рибнікову, але батьки дівчини віддали її за багатшого і старшого Андрєя Карзикіна. 
Мало того, через родинні зв’язки (старший брат Сєргєя Варєнцова – Ніколай – був одружений із сестрою Андрєя Карзикіна) безутішно закоханий змушений брати участь у церемонії вінчання. Однак, побачивши себе на картині, запротестував. І тоді художник в образі шафера (постать справа, зі схрещеними на грудях руками) зобразив сам себе…
Данило ЗАБАЙКАЛЬСЬКИЙ.
На фото з порталу «Super.ru» та фондів Третьяковської галереї: нерівний шлюб по-російськи зразка 1862-го і 2015-го.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%