Зброя? У паливному баку…

Зброя? У паливному баку…

Неабияку кмітливість, щоправда не на добре діло, проявив чоловік, котрий спробував перетнути українсько-польський кордон. Мужчина з паспортом громадянина Російської Федерації в кишені, в’їжджаючи з Польщі на територію України автомобілем «Volkswagen Golf» із австрійськими номерами, сховав у паливному баку…  зброю. Сподівався, що там її ніхто не знайде, одначе…

Росіянин, діставшись території Міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» одразу обрав смугу «зелений коридор», чим засвідчив, що не перевозить нічого такого, що не було б внесене у декларацію. Але прикордонники вирішили перевірити автомобіль. Знайдене здивувало навіть тих, хто не перший рік працював у «Ягодині».
– Хоча сорокалітній росіянин і обрав «зелену» смугу, але прикордонники вирішили ретельно оглянути транспортний засіб, про що було подано заявку працівниками митниці, – ввів у курс справи начальник прес-служби Луцького прикордонного загону, підполковник Олег Личковський. – До спільного огляду залучили службового собаку. Щоправда, виявили «добро» лише за допомогою ендоскопу.
А знайшли у баку пістолет «Dessert Eagle» та тисячу набоїв! 
– Зрозуміло, що про знахідку одразу повідомили працівникам Служби безпеки України, – зауважив Олег Личковський. – Загалом із баку дістали п’ять пластмасових банок із набоями 45 калібру та пістолет, замотаний у поліетиленовий пакет.
Зброю та набої у росіянина вилучили. Нині встановлюють всі обставини правопорушення.
Світлана ГОЛОВАЧУК.
Фото Олега ЛИЧКОВСЬКОГО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%