Харчовики змагалися під звуки гітари

Харчовики змагалися під звуки гітари

Із неймовірним позитивом зустріли День туриста у Волинському технікумі Національного університету харчових технологій. Адже замість аудиторій – мальовниче узбережжя Стиру, замість парт – мангали на траві, а замість оцінок – гарячий куліш, трав’яні чаї, море емоцій та сонця.
Хто студент, а хто – викладач, розібрати важко. Адже у вирі азарту на літа не зважають. Тож перш ніж поділитися враженнями від туристичного свята, директор технікуму Ігор Корчук влучно цілить у мішень дартсу, а його заступник Оксана Межова встигає скористатися жартівливим банером і позує на фоні екзотичних островів.
– Уже третій рік поспіль наш колектив організовує свято туризму, – розповідає Ігор Васильович. – Бо як інакше, коли навчальний заклад розташований в історичному серці Луцька, поруч – парк культури та відпочинку, плюс ми вже вісім років випускаємо фахівців із  туризму та готельного бізнесу. Тому, як-то кажуть, сам Бог велів започаткувати хорошу традицію.

– Щоби сьогоднішнє свято не повторювало минулорічного, підготували нові конкурси та завдання, – підійшовши до нашого гурту, розповідає завідувачка відділення готельно-туристичного обслуговування Світлана Зінкевич. – Студенти змагаються в інтелекті, готують і рекламують страви для пікніку, демонструють навики туристичного орієнтування, вправляються у спортивній майстерності.
– До того ж, сьогодні ми поєднали свято здоров’я і смакоти із благодійністю. Бачили той жартівливий банер, а поруч – скриньку для збору коштів? Це ми вирішили допомогти нашій студентці, яка після трагічного випадку на День закоханих (14 лютого) опинилася в лікарні. На щастя, життю дівчини нічого не загрожує, та щоб повернутися до повноцінного життя, потрібні операція і тривала реабілітація, – пояснює Оксана Межова.
Та від сумних думок нас відволікають студенти. Побачивши журналістів, вони спішать поділитися позитивом:
– На цьому святі не просто класно, а мегасуперово!!! Ми цілих два тижні готувалися до Дня туризму. Студрада провели тренінги для представників кожної групи, аби вони наперед знали, що потрібно із собою мати для участі в конкурсах, за скільки часу яку страву готувати, як свою команду налаштувати на перемогу.
– А знали б ви, наскільки здружує такий захід! Особливо першокурсників, – зазначає викладач технікуму Тетяна Бортнікова. – Діти забувають про сором’язливість чи невпевненість, допомагають нам, викладачам, побачити студентські таланти і здібності, аби їх іще більше розвинути впродовж наступних років навчання.
– Аби по завершенні туристичного свята ніхто не лишився без нагороди, абсолютно всім учасникам ми підготували дипломи. А найбільш активні студенти отримали подарункові сертифікати, скориставшись якими під час екзаменаційної сесії, зможуть на бал підвищити свою оцінку. Так що у виграші – геть усі!
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%