Маренич лікував піснями

Маренич лікував піснями

Селян концертами нині не здивуєш. Але люди сьогодні і не сприймають  різного роду розважальні заходи. Танцювати під веселі музики із запальними піснями у час, коли Схід країни пломеніє війною, якось і неправильно, і нещиро. Але відпочити душею, попри все, є потреба. От, власне, й тому при зустрічі з народним артистом України Валерієм Мареничем, який нині мешкає в Луцьку, в Доросинівського сільського голови Миколи Вавренчука виникла думка: «А чому б не запросити Валерія у село?». Ідею підтримав відомий волинський фермер та нині вже активний громадський діяч, волонтер Руслан Хомич. І в Доросинях на Рожищенщині спільно організували гарний захід.
25 вересня у селі відбувся благодійний концерт Валерія Маренича. Чому – благодійний? Організатори вирішили встановити у залі скриньки для коштів, щоб за бажання кожен глядач міг поділитися копійкою на лікування воїнів АТО. За годину концерту зібрали близько тисячі гривень. 
«Чимало селян прийшло послухати народного артиста України, – розповідає Микола Вавренчук. – І концерт вийшов таким щирим, справжнім».
Комусь до душі були давні пісні Маренича, популярні кількадесят років тому, коли слава про тріо Мареничів гриміла на весь Радянський Союз. Хтось зігрівав душу новими творами у виконанні майстра. До сліз пройняла присутніх пісня на слова волинської поетеси Ніни Горик «Без адреси». Здавалося, вона про любов  до жінки, про щирі почуття… А насправді – про любов до Батьківщини. 
Варто сказати, що найперше, ще до концерту, жителі с. Доросині подякували тим землякам, які захищали і захищають цілісність країни на Сході. Таких тут – 12. А також вшанували пам’ять односельчанина, який із цієї страшної війни не повернувся… Андрій Заєць загинув на Сході. 
«Ми дуже вдячні Валерієві Мареничу, що не відмовив нам, приїхав і співав так гарно та від душі, – каже Микола Макарович. – Пісня – благородна справа. А коли вона звучить із благодійною метою – тим паче». 
Олена ЛІВІЦЬКА. 
На фото: тепла зустріч у Доросинях.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%