Кіборг у граніті

Кіборг у граніті

Ще одна меморіальна дошка загиблому Герою з’явилася у Нововолинському вищому професійному училищі. 
У цьому навчальному закладі свого часу навчався Вадим Демчук. 20 січня цього року у 39-річному віці він загинув у районі нового термінала Донецького аеропорту. Вадим був командиром 9-ї роти 80-ї аеромобільної бригади. Як повідомила директор закладу Валентина Приступа, Вадим Демчук – уже четвертий випускник вищого професійного училища, чиє життя обірвалося в зоні АТО.
Вшанувати пам’ять Героя прийшли міський голова Віктор Сапожніков, педагоги, вихованці училища, бойові побратими, а також батько Вадима – Володимир Іванович.

– Через сльози і кров ми втрачаємо Героїв, – сказав Віктор Сапожніков. – Вони у перших рядах захищають нашу Батьківщину, її незалежність. Наш обов’язок пам’ятати про їхній подвиг.
Спогадами про свого загиблого товариша ділилися його побратими: Вадим був патріотом, людиною слова і діла, яка здатна вести за собою людей.
Батько «кіборга» Володимир Демчук подякував учням та вчителям за те, що зібрали кошти на пам’ятку дошку, а хлопцям у синіх беретах Збройних сил України за те, що приїхали віддати шану його синові.
Настоятель Свято-Михайлівського храму о. Михайло відслужив панахиду за загиблими бійцями.
За матеріалами прес-служби 
Нововолинської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%