Там, де ліс шумить...

Там, де ліс шумить...

…Незабаром виросте  новий  мікрорайон  райцентру?

Мешканцям селища Маневичі тісно. Вільних земельних ділянок під забудову нема. Тому маневичани розраховують на …ліс, що поблизу населеного пункту. А розширити площу за рахунок  земель держлісгоспу – справа не з простих. 

Як повідомив голова облдержадміністрації Борис Клімчук, про необхідність виділення додаткової площі для розташування новобудов нині клопочеться Маневичівська селищна рада. А претендують саме на землі, що належать ДП «Маневицький лісгосп». Точніше – на 69 га. 
–Спочатку ліс садили, тепер треба різати, – спробував висловити свою позицію щодо необхідності розширення селища за рахунок земель лісгоспу начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник, коли Борис Клімчук поцікавився у нього перспективами позитивного вирішення проблеми…
А згодом додав: з іншого боку селища є достатньо місця, щоб будувати «Маневичі-2». Але лісгосп, за словами Богдана Івановича, уже «вділив» селищу 35 га площі для майбутнього розширення. За що Борис Петрович подякував лісівникам. Однак зауважив: перш ніж будувати, слід подбати про розробку генерального плану на нові вулиці селища: 
–Дороги, електрифікація, газифікація, а тоді – будинки… Самобуду я не допущу!  Щоб потім люди не ходили на прийоми до представників влади. Без генплану я не поїду в Кабмін клопотатися про розширення меж населеного пункту, – зауважив Борис Клімчук. 
Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%