Плакат із Луцька побив рекорди

Плакат із Луцька побив рекорди

Плакат, розроблений студентом Луцького національного технічного університету завоював приз глядацьких симпатій на республіканському конкурсі студентської творчості «Плакатом по витратах», що проводився Державним агентством енергозбереження та енергоефективності України спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні. Автором плакату «Думай головою!», що завоював рекордну кількість голосів на сайті відомства та у соцмережах, а також припав до душі організаторам конкурсу, став студент із Волині Олександр Лелет.

Як повідомила заступник начальника управління популяризації та зв’язків із громадськістю Держенергоефективності України Тетяна Коврига , у конкурсі, що відбувся 22 лютого, взяли участь понад 80 студентів з усієї України. Роботи переможців, стверджує пані Тетяна, стануть основою соціальної реклами, що виховуватиме високу культуру споживання енергоресурсів. У лаконічній формі учасникам треба було донести головну ідею бережливого ставлення до ресурсів. Студентські роботи вразили журі. Подивований оригінальним баченням українською молоддю проблеми і 
сектор-менеджер з енергоефективності та відновлюваної енергетики Представництва Європейського Союзу в Україні Габріель Бланк: «У Франції також проводяться подібні конкурси, проте питанням енергоефективності приділяють значно більше уваги», – зауважив він під час нагородження призерів.
Отож, кращими з кращих визнано роботи Євгенії Гнєдаш (Київський національного університет технології та дизайну); Оксани Плетень (Українська академія друкарства);  Федора Ткаченка (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут») та Олександра Лелета (Луцький національний технічний університет).
Робота волинянина «Думай головою», за словами автора, покликана довести: якщо люди змінять своє ставлення до енергозбереження, це дозволить їм платити за електроенергію на 80% менше.
Як відзначають організатори, конкурс проводився абсолютно прозоро, відбираючи кращі плакати, журі не знало прізвищ їх авторів. А приз глядацьких симпатій, який дістався вихованцеві ЛНТУ, – результат голосування в інтернет-мережі.
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото: студент ЛНТУ Олександр Лелет.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (11) - 16.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 26.9%
Виборці, бо вони носії влади. (26) - 38.8%
Мені байдуже. (10) - 14.9%